reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

testy negatywny a ciąża

Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
3
Cześć dziewczyny, chciałabym się was poradzić. Ostatnio okres miałam 23 marca a już jest 16 maj.. Pare dni temu zrobiłam test i wyszedł negatywny, dzisiaj też zrobiłam test i jest negatywny. Okresu dalej brak i nawet nie ma żadnych objawów jak zawsze, że byłam rozdrażniona bardzo bolały mnie piersi itd. Dodam, że nie starałam się w ogóle o dziecko i pierwszy raz mam takie opóźnienie, zabezpieczaliśmy się z moim facetem jedynie prezerwatywą. Czy możliwa jest ciążą? Czytałam dużo na forum, że wiele dziewczyn miało tak że testy wychodziły negatywne a ginekolog potwierdzał ciąże. Nie wiem czy znalazłam dobrą strone na moją odpowiedź ,ale postanowiłam spróbować.
 
reklama
Najpewniejsze jest badanie beta hcg. Ale skoro ostatni okres był w marcu a testy negatywne to obstawiam jednak brak ciąży. Na opóźnienie może mieć wpływ wiele czynników. Choroba, infekcja, stres itp.
 
właśnie zapomniałam dopisać, że niczym się nie stresowałam, żyje spokojnie ,nie było żadnych zmian w moim życiu... Mieszkam za granicą więc dostęp do ginekologa mam utrudniony, a napisałam ten post bo może są tu dziewczyny ,ktore były w tej samej sytuacji a okazało się ,że to ciąża.
 
właśnie zapomniałam dopisać, że niczym się nie stresowałam, żyje spokojnie ,nie było żadnych zmian w moim życiu... Mieszkam za granicą więc dostęp do ginekologa mam utrudniony, a napisałam ten post bo może są tu dziewczyny ,ktore były w tej samej sytuacji a okazało się ,że to ciąża.
Nie sugeruj się tym co ktoś inny miał bo u Ciebie może być całkiem odwrotnie. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. U jednej dziewczyny może być ciąża a u drugiej w tej samej sytuacji nie, więc albo zrób jeszcze jeden test albo beta hcg.
 
właśnie zapomniałam dopisać, że niczym się nie stresowałam, żyje spokojnie ,nie było żadnych zmian w moim życiu... Mieszkam za granicą więc dostęp do ginekologa mam utrudniony, a napisałam ten post bo może są tu dziewczyny ,ktore były w tej samej sytuacji a okazało się ,że to ciąża.
Sa to bardzi sporadyczne przypadki. Tylko na forum sie jakby kumuluja
Bierzesz jakies leki?bralas ostatnio tabsy antyk? Zapewne to zawirowania hormonalne od tak sobie co tez czesto sie zdarza ale mimo wszystko udaj sie do lekarza aby jedno badz drugie wykluczyć
 
Nawet przy nieregularnych cyklach test by juz wyszedł..Wiesz zawsze moze byc ten poerwszy raz ze cos sie opóźni
Mysle ze bety nie ma co robic jak testy po takim czasie nagtywne.
Najlepiej isc do lekarza bo moze co innego jest przyczyną .
Ja przed ciąża zaszlam pozno bo owu sie przesunela ale po takim.czasie jak Ty dawno test byl pozytywny mimo ze wyszedl tydzien ponad po spodziewanej miesiączce.
No jesli zabezpieczaliscie sie gumka i nie pekla to na pewno nie ciaza.
 
Jeśli testy są negatywne a wy się zabezpieczacie. Prezerwatywa nie pękła nie było wytrysku do środka to szansa na ciążę jest równa zeru.
Ja bym poszła się zbadać. Możesz mieć torbiel lub inne świństwo skoro wykluczasz stres, zmiany życiowe itp.
 
P.S. ja zaszłam w ciążę w 96 dc. I przez dwa cykle robiłam testy i wszystkie były negatywne i w sumie zaszłam w 3 cyklu "przed miesiączką"
 
reklama
Do góry