reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Testy owu brak okresu

kingutek

Fanka BB :)
Miasto
gdańsk
Rozwiązania
0
Dziewczyny problem mam następujący
Q grudniu urodziłam synka karmi łam piersią 4 miesiące a gdy go odstawialam dostalam pierwszy okres dwa cykle miałam normalnie co 35 dni. 22 czerwca dostałam okres i od tej pory go nie mam. Myślą na początku że coś mi się pomoeszalo w cyklach bo po pierwszej ciąży też tak miałam że jeden cykl miałam prawie 60 dniowy więc czekałam cierpliwie. Zrobiłam kilka testów ciążowych wszystkie negatywne.Czekam na wizytę u ginekologa ale w zeszłym tyg postanowiłam zrobić testy owulacyjne żeby zobaczyć czy przypadkiem owu się nie przesunęla no i w środę wyszedł mi pozytyw i tak utrzymuje się do dziś czyli już 6 dzień. Co do szans na ciąże raczej jest mała szansa bo co prawda się nie zabezpieczamy ale mój facet nie kończy we mnie. Pytanie dlaczego te testy owu tyle dni są pozytywne tyle czasu i czy wogole te testy według was wskazują wynik pozytywny bo kreski są zbliżone do testowej ale nigdy nie były mocniejsze.

Załączniki

reklama

Mamafasolki

Rozwiązania
6
Zrób betę z krwi. Stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcyjna... Testy owu badają poziom LH, a on o ile mnie pamięć nie myli, to we wczesnej ciąży jest wysoki...

Annie1981

Rozwiązania
1
Pozytywny test owulacyjny pokazuje, że organizm szykuje się do owulacji, do ktorej nie musi dojść. Liczy się tylko pierwszy pozytyw, od ktorego liczymy 24-36h, kiedy to powonna wystapic owu. Nie ma znaczenia ile kolejnych testów jest poztywnych. Mogą być dwa a może pięć.
Po odstawieniu dziecka od piersi organizm może trochę szaleć hormonalnie. Może przygotowywać się do owulacji ale może też z tego nic nie wyjść i takich podejść będzie kilka.
Rzeczywiście HCG jest bardzo podobne do LH, dlatego często testy owu pokazują pozytyw, kiedy jest ciąża. U mnie tak było, ale jednocześnie test ciążowy był pozytywny, więc nie sądzę, żeby o to chodziło u Ciebie. Zawsze jednak możesz zrobić bete, aby się upewnic.

kingutek

Miasto
gdańsk
Rozwiązania
0
Ciąże raczej też wykluczam czytałam tez ze przy torbiel ach dochodzi do zatrzymania miesiączki i testy owu też mogą wychodzić dodatnie. Teraz zrobiłam jeszcze jeden i wyszła już słabsza kreska

kingutek

Miasto
gdańsk
Rozwiązania
0
Zrobiłam test ciazowy tak na wszelki wypadek ale zamiast rozwiać moje wątpliwości to mam ich więcej.
Test Bobo test płytkowy początkowo wydawało mi się że coś tam się pojawiło ale zniknęło i jak spojrzałam na test po 5 min to była kreska testowa cały ten pasek był lekko różowy a na jego tele było widać biała kreskę ale wyglądało to na miejsce gdzie dana kreska ma się pojawić test uznałam za negatywny wrzuciłam do szafki ale jak otworzyłam szafkę po 20 min 0atrze a tam slaba druga kreska ale widoczna wiem że test nieważny

Załączniki

Mati78

Rozwiązania
0
Moja znajoma zaszła w ciążę dwa tygodnie po porodzie ;) lepiej idź zbadać krew

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Emilcia88 Pierwsze starania- testy owu Potrzebuję porady 26
N Testy owu Potrzebuję porady 16
Jagood Testy owu Facelle Rossman Potrzebuję porady 26
Madzia04071990 Testy owulacyjne- pomocy dziewczyny 🙈 Staramy się 21
Justi1234 Testy owulacyjne Ciąża, poród, połóg 62
L Testy ciążowe z moczu i beta HCG z krwi Staramy się 3
Domi9534 Testy Staramy się 106
Kobieta87 14 dni brak @ testy negatywne Staramy się 41
Justi1234 Testy owulacyjne Staramy się 26
Domi9534 Testy Staramy się 28
Domi9534 Testy owulacyjne Ciąża, poród, połóg 29
aneta0151 Testy owulacyjne a temperatura Staramy się 14
M Testy owulacyjne Staramy się 16
IsabellaW Testy owulacyjne są do kitu ! Staramy się 26
Madzia04071990 Testy... Staramy się 317
C Trzy testy... Staramy się 32
Madzia04071990 Plamienie,brak miesiaczki i negatywne testy. Pomocy :( Staramy się 12
Pola96 mieszane uczucia testy owulacyjna Potrzebuję porady 6
Pola96 Czy te testy da pozytywne . Potrzebuję porady 8
M Czy testy się mylą? Potrzebuję porady 2
młoda1994 Testy owulacyjne Staramy się 6
P Testy owulacyjne - potrzebuję pomocy Potrzebuję porady 5
A testy owulacyjne clearblue i stymulacja owulacji Potrzebuję porady 9
Zdziwiona 🙄 Testy owulacyjne facelle Staramy się 38
Sylwia maybe baby Testy owulacje Potrzebuję porady 8
D czy to ciąża? Staramy się 31
Dominika96o Wczesna ciąża??! Potrzebuję porady 14
KasiaRyba Test pozytywny, USG 2 mm zarodek, minęło 7 dni , ale testy już negatywne Potrzebuję porady 36
Angelika Prus Testy beta kiedy? Potrzebuję porady 9
R Pozytywne testy ciążowe a brak pęcherzyka ? Potrzebuję porady 7
N Pozytywne testy ciążowe, ujemna beta hcg Potrzebuję porady 26
Dmalw Pytanie o testy pappa Potrzebuję porady 26
Michalina1993 Testy Owulacyjne Potrzebuję porady 7
F Testy owulacyjne Potrzebuję porady 12
Arluś Witam was kochane dołączam do grupy dwa pozytywne testy i trochę obaw.. Czerwcowe mamy 2020 7
I Testy owulacyjne Potrzebuję porady 41
Dzola83 Testy owulacyjne Potrzebuję porady 2
Dmalw Testy ciążowy facelle - interpretacja Potrzebuję porady 28
B Testy owulacyjne a okres Potrzebuję porady 4
A negatywne testy a jednak ciaza Ciąża, poród, połóg 45
1 Testy ciążowe Potrzebuję porady 2
Magdaga89 Testy owulacyjne ktos to ogarnia? Staramy się 4
ewelina_1989 Testy krwi Potrzebuję porady 6
H Testy ciążowe Potrzebuję porady 2
V Owulacja, kiedy? Testy pomocy Staramy się 6
Smerfetka94 Owulacja testy Potrzebuję porady 17
V Testy owulacyjne Potrzebuję porady 23