reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne do oddania

A to jest z dzisiaj sprzed 2.5 godziny
1463743535-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powiem Ci, ze na stare testy nie ma co patrzec bo blekna i nie sa miarodajne. Na test patrzysz po 10-15 min od zrobienia i porownujesz obie kreski. Pozniej test bleknie i dupa.
 
Moze to wina aparatu a moze za pozno zrobilas fotki (jak juz zbledly) bo ja widze bardzo blade kreseczki i to majace 2 rozne odcienie.
 
Jak masz czas to zrob jeszcze raz test. Poczekaj 15 min. zrob fotke w dobrym swietle i wrzuc zjdecie tutaj.
Zobacze wtedy moze lepiej :)
 
reklama
No wszystkie inne dziewczyny na innej grupie stwierdziły jednoznacznie ze niedługo owulacja . Ja tez jeszcze tak ciemnych jak ta nie widziałam. Zresztą to już 16 dzień po okresie wiec lada dzień coś się zacznie i sama po sobie też czuje

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry