reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Testy owulacyjne- pytanie

jjjjjjjjjj1990

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Wrzesień 2020
Postów
75
Jeszcze jeden z dzisiaj chyba już nie mam najmniejszych wątpliwości. :)
 

Załączniki

  • IMG_20210220_131143135~2.jpg
    IMG_20210220_131143135~2.jpg
    604,3 KB · Wyświetleń: 55
reklama

hania4899

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2020
Postów
2 179
Kobietki jak to jest z testami owulacyjnymi paskowymi? Jestem po dwóch poronieniach, w obie ciążę zachodziłam od razu w pierwszym cyklu starań. Teraz znowu się staramy i kupiłam te testy owulacyjne. Miesiączki mam zawsze co 28-29 dni. Testy zaczęłam robić od 11 dnia cyklu i w 11,12,13 i 14 dniu cyklu wychodziła tylko jedna kreska, dziś w 15 dniu zrobiłam dwa testy (w południe i wieczorem) i pokazały druga wyraźną kreske ale wciąż nie jest ona tak wyraźna jak ta pierwsza czyli lipa.
Ale zastanawia mnie skoro owulacji teoretycznie nie ma dlaczego wcześniej wychodziła jedna a teraz dwie kreski.
Przed testowaniem dwie godziny nic nie piłam a ogólnie pije bardzo dużo wody w ciągu dnia. Na USG dopochwowym w grudniu lekarz stwierdził że pod względem anatomicznym wszystko jest ok. Jakie wy macie doświadczenia z tymi testami?
Pozdrawiam :)

Jeśli dużo pijesz to mocz mimo wszystko może być rozrzedzony. Ja miałam problem w tym cyklu wyłapać dwie mocne kreski, nawet jak 3 h nie piłam. A owulacja była potwierdzona monitoringiem.
Drugą kwestią jest też jakość testów. Są takie, które 2-3 dni przed pokazują mocne kreski, a są takie na których zawsze wychodzi blada przy piku i można się na nich nie doczekać wyraźniejszej. Wtedy po prostu bierze się za pozytyw takie, które wychodzą najciemniejsze. Ale to raczej wtedy kiedy już sprawdziłas dane testy i wiesz jak na Tobie działają.
 
Do góry