reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne - starania

Dołączył(a)
16 Wrzesień 2022
Postów
6
Cześć, wiem że nie jestem jedyna ale mam nadzieję że wspólnymi siłami, motywacjami i informacjami spełnimy nasze marzenie o dzidziusiu. Od 3 miesięcy staramy się o dziecko od dwóch z testami owulacyjnymi. Chciałam abyście pomogły mi i poinstruowaly mnie kiedy na moim miejscu serduszkowałybyście z partnerem biorąc pod uwagę wynik testów. W sierpniu serduszkowalam w dniu w którym wyszedł pik, dzień później ale też dwa dni przed.

Dodam jeszcze że w pierwszym cyklu wyniki po lewej a w drugim po prawej 😅
 

Załączniki

  • 20220918_203105.jpg
    20220918_203105.jpg
    453,4 KB · Wyświetleń: 253
reklama
Jeden cykl próbowałam zajść w ciąże z testami ale sama nie wiedziałam kiedy powinno dojść do stosunku. Aż w następnym cyklu wywaliłam testy bo czułam, że za bardzo się na tym skupiam. Uprawialiśmy seks co 2 dni w dni płodne i zaskoczyło odrazu.
 
Testy owulacyjne robi się do pierwszego pozytywnego czyli jak testowa będzie ciemniejsza niż kontrolna.
Najlepiej się kochać co 2 dni, ale wiadomo różnie bywa😉
Od 3 miesięcy to bardzo krótko, pamiętaj ze to tylko 15 potencjalnie płodnych dni, zdrowa para ma 12 miesięcy na spłodzenie potomka, także ciesz się staraniami i wkrótce zaskoczy 😉
Po roku lekarze już powinni zacząć diagnostykę w poszukiwaniu przyczyn potencjalnych niepowodzeń, ale zaczęłabym od badania nasienia, zanim Ty zaczniesz robic bilion kosztownych i często nieprzyjemnych badań 😉
 
Dziewczyny, czy pik dopiero dzisiaj, czy ten pasek z 11dc z rana był już pikiem?
 

Załączniki

  • 4C3256F9-0800-4591-89C9-DD07ACE6A4CF.jpeg
    4C3256F9-0800-4591-89C9-DD07ACE6A4CF.jpeg
    985,7 KB · Wyświetleń: 47
Do góry