reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
nie wiem gdzie szukać taniego usg ...
gdzie nie zadzwonię to nie ma czegoś takiego jak zniżka na monitoring ... 150zł ze trzy cztery razy w tygodniu ... masakra i tak przez około 3 miesiące ...
nie wiem co robić
 
Ostatnia edycja:
hej Dziewczyny, może mi podpowiecie, gdzie w poznaniu zrobię monitoring cyklu na nfz? ewentualnie prywatnie.. byłam ostatnio na nfz i nie chciał mi zrobić, powiedział, że skoro mnie kłuje w jajniku to mam owulację.. staramy się już dwa lata, jestem po laparoskopii endometriozy, nie chcę już dłużej czekać, chcę działać.. do tego po laparoskopii mam 21 dniowy cykl..
 
wiesz ... ja na nfz też nie mogłam się doprosić ... a prywatnie to każdy gabinet może to zaoferować jak ma usg

powodzenia ...
 
Bianka prywatnie to chyba każdy Ci zrobi.
Ja niestety nie znam lekarzy na NFZ w Poznaniu, chodzę prywatnie i jakby co to z czystym sumieniem mogę tę Panią polecić :tak: USG posiada, więc pewnie i monitoring by zrobiła, ale to już u źródeł trzeba pytać :tak:
 
Dziewczyny jak wasz monitoring? Ja dzisiaj byłam na pierwszym. Mam PCO i bardzo długie cykle (34-48 dni).

W 17dc wyszedł mi pęcherzyk 10mm, ciekawe czy urośnie.
 
Ja tez w trakcie monitoringu ale narazie to dopiero 8dc i wlasnie skonczylam serie Clo.

Joaro ktory to monitoring? jak takie dlugie cykle to spokojnie jeszcze moze urosnac!
 
reklama
Cześć.
Czy testujecie jakoś o konkretnych godzinach? Słyszałam, że nie należy robić tego rano, ale potem dużo piję i chyba mocz będzie dość rozcieńczony. To nie ma wpływu?
 
Do góry