reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
Zaczęłam używać Conceive Plus. Nie wiem, czy to coś daje, bo dopiero pierwszy cykl ale na pewno jest z tym przyjemniej i jeśli tylko ma pomóc, to ja jestem za. Nawet aplikacja nie jest zbyt trudna :-)
 
Madzia&Lena powinnas sugerowac sie pierwszym pozytywnym a pozniej juz nie robic bo rozne cuda moga wychodzic.

Trudno powiedzieć, żeby którykolwiek był 100% pozytywny właśnie :/

A biorąc pod uwagę cykl 28-30 dni - owulacja już była / 38-40 dni - jest teraz
Niestety z temp i śluzu nie wynika zupełnie NIC
 
Byłam wczoraj na USG. Wykazało mi, że owulację już miałam, a żaden test, który robiłam rano mi jej nie wykazał. Także z testami też bywa różnie.
 
Piaska mialas owu? to swietnie! z tego pecherzyka 30mm?

Piaska i Madzia&Lena w instrukcji do moich testow pisalo ze moze tak sie zdarzyc ze owu jest a na testach nie wychodzi, bo mozna po prostu testowac w zlym momencie i przegapic szczyt LH. A do tego dochodza rozne inne czynniki jak to ile sie wypilo.
 
Niestety, ten pęcherzyk 30 mm urósł do 47 mm i nie zamierza pęknąć. Miałam z drugiego, z prawego, który miał 18 mm w piątek, a w poniedziałek pękł. Był też ślad płynu w zatoce Douglassa, więc owulacja niby wystąpiła. A od kilku dni robiłam testy owu, więc powinny coś wykazać. Ale ponoć ten niepęknięty pęcherzyk może to zaburzać. No nic, w następnym miesiącu też będę testować, może wtedy mi zaczną coś wykazywać.
 
Ja mam test Afrodyta i nie bardzo umiem go zinterpretować. Podczas owulacji nie mogę sie dopatrzeć tych paprotek. Czy one są takie malutkie na tym szkiełku? W instrukcji są takie duże i mają inny kształt. U mnie są takie malutkie trzeba się dobrze wpatrywac aby je ujrzeć. Może macie gdzieś swoje paprotki uwiecznione na zdj. Byłabym bardzo wdzieczna za umieszczenie zdjęcia tych paprotek. W necie jest niewiele zdjęć.
 
Ja mam test Afrodyta i nie bardzo umiem go zinterpretować. Podczas owulacji nie mogę sie dopatrzeć tych paprotek. Czy one są takie malutkie na tym szkiełku? W instrukcji są takie duże i mają inny kształt. U mnie są takie malutkie trzeba się dobrze wpatrywac aby je ujrzeć. Może macie gdzieś swoje paprotki uwiecznione na zdj. Byłabym bardzo wdzieczna za umieszczenie zdjęcia tych paprotek. W necie jest niewiele zdjęć.
 
Cześć dziewczyny.

Pierwszy raz korzystałam z testów owu. W czwartek byłam u gina i widziała już pęcherzyk,a le obliczyła, że pęknie ok. weekendu. A pierwszy test z dwoma mocnymi (równymi) kreskami wyszedł w poniedziałek. Wtedy się przytulaliśmy też. Ale we wtorek i w środę też testy wychodziły pozytywne (tak samo - 2 mocne kreski). Natomiast moje osobiste odczucia owu zaczęły się we wtorek i trwały jeszcze w środę. Śluz dopiero od środy, a we wtorek ból podbrzusza i jędrne piersi. Czy owu mogła być dopiero wczoraj? Bo dzisiaj z kolei test pokazał już tylko jedną kreskę. Drugiej nie było wcale. To znaczy, że już pozamiatane i przytulańce dzisiaj nic nie dadzą?
 
reklama
Dziewczyny jaki test owulacyjny polecacie? Używałam z Allegro niebieskich, a teraz mam różowe, które są bardziej czulsze 10. Różowe pokazują drugą kreskę za każdym razem kiedy je używam tylko że słabą, natomiast zielone o czułości 25 pokazywały tylko wtedy kiedy była owulacja i kreseczka była średnio mocna. Zastanawiam się jeszcze nad zielonymi z aukcji. Czy któraś je testowała? Jakie wy byście poleciły bądź radziłybyście omijać szerokim łukiem? Napomnę, iż staram się o dziecko wspomagając się testami :)
 
Do góry