reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Witam
Na wstępie chciałam się przywitać i przedstawić. Na imię mam Ewelina od pażdziernika staram się o dzidzię. Mam trochę obawy jak to wyjdzie. Pól roku temu robiłam badania, okazało się ze mam wysoką prolaktynę. (5* większą niż norma). W tym miesiącu zaczełam testowanie, testy kupiłam na allegro. Niestety nie pojawiła się 2 kreska(testowałam się przez 12 dni). Ale idą Święta i staram się wierzyć, że może testy były wadliwe, fajnie byłoby na święta dowiedzieć się ze jest ze mną mała fasoleczka...
Jednocześnie niestety czuje objawy zbliżającej się @...ale mimo to wierze, słucham sobie pioseneczki De su "a
kto wie
czy za rogiem
nie stoją
anioł z Bogiem
i warto mieć marzenia
doczekać ich spełnienia
a
kto wie czy za rogiem
nie stoją
anioł z Bogiem
nie obserwują zdarzeń
i nie spełniają marzeń "
z tą pozytywną pioseneczką chciałam przywitać wszystkie starające się mamusie, żeby tak jak ja wierzyły, że moze jednak stanie się na święta jakiś cud.
 
reklama
eni20 mi w 28 dc test owu pokazał dwie kreski ( moja przyjaciółka w ciąży jak go robiła tez wyszedl pozytywny zrobiłysmy eksperyment) ale niestety ciążowy w tym samym dni negatywny, test owu w 30 dc cyklu pozytywny test ciażowy w 31 dc negatywny... nie wiem co myślec dzis poszłam zrobic bete wynik za dwie godziny umieram z ciekawości...
 
witam wszystkich ja odstawilam tabsy i od 10 dc zaczelam robic testy i sprawdzac sluz i w swieta czyli mniej wiecej w polowie mialam sluz jak bialko jajka i duuzo czyli na owulke ale test wyszedl negatywny ale cialko mi mowilo ze owolka bedzie wiec zwerbowalam meza do racy ;-) (te testy byly z allegro) a potem nastepnego dnia wystepowalo uczucie suchosci czyli niby po owulce ale zrobialm test z apteki i mialam 2 PRAWIE identyczne krechy i potem z dnia na dzien pokazywaly sie coraz jasniejsze wiec mam nadzieje ze w te pracowite swieta jednak byla owulka mimo negatywnych testow trzymajcie kciuki ;-) czekam na termin @ mam nadzieje ze juz nieprzyjdzie przez nastepne 9 miesiecy :-) dodam ze przypuszczalny termin @ przypada na 9 stycznia wiec juz niedlugo ale ja i tak niemoge sie doczekac i dalej robie testy mimo wszystko dla pewnosc ....
 
eni20 mi w 28 dc test owu pokazał dwie kreski ( moja przyjaciółka w ciąży jak go robiła tez wyszedl pozytywny zrobiłysmy eksperyment) ale niestety ciążowy w tym samym dni negatywny, test owu w 30 dc cyklu pozytywny test ciażowy w 31 dc negatywny... nie wiem co myślec dzis poszłam zrobic bete wynik za dwie godziny umieram z ciekawości...

Powodzenia!
 
witam, mam ten sam problem. Od 4miesięcy staramy się o dzidziusia, w tym miesiącu zaczęłam stosować testy owulacyjne, ale niestety cały czas wychodzą negatywne, mimo, ze powinnam mieć teraz dni płodne. Czy to może swiadczyć o bezpłodności?
 
gosik55 wcale tak nie myśl. Testy też różnie działają. Najlepiej w takiej sytuacji wybrać się do ginka na usg. Mnie lekarz kazał przychodzić w 11, 14 i 17 dc. Mój wtedy stwierdzić jak wygląda ta moja owulka i czy wogóle do niej dochodzi.
I nie przejmuj się nawet jakby padło stwierdzenie że cykle są bezowulacyjne. Owulkę też można wywołać. Powodzenia.
 
ja w tym cyklu tez zaczelam robic testy owu i wczoraj ujrzalam 2 kreski wyrazne wiec pozytywny i teraz mam pytanie, czy owulka bedzie dzis???? bo wczoraj staranek nie bylo bo gdzies czytalam zeby po 24h od pozytywnego testu sie starac....
jak Wy sadzicie?
 
ja w tym cyklu tez zaczelam robic testy owu i wczoraj ujrzalam 2 kreski wyrazne wiec pozytywny i teraz mam pytanie, czy owulka bedzie dzis???? bo wczoraj staranek nie bylo bo gdzies czytalam zeby po 24h od pozytywnego testu sie starac....
jak Wy sadzicie?
Martuskaa, my po dwóch kreskach na teście, na dzień następny się staraliśmy i się udało :-) życzę tego samego.
 
martuskaa u mnie na testach była napisane że dwie krechy oznaczają że owulacja wystąpi w ciągu 24 godzin. Jak masz taką do swoich testów to najlepiej przeczytaj.
 
reklama
mam instrukcje, jest na niej napisane zeby po pozytywnym tescie odbyc starania po wuplywie 24 ale przed uplywem 48 bo owulka ma sie pojawic w tym przedziale 24-48h wiec dzis bede dzialac, mam nadzieje ze sie uda! :-D i powtorze test tez dzisiaj, zoabczymy jak wyjdzie
 
Do góry