reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tętno, a płeć ;)

Dołączył(a)
4 Styczeń 2020
Postów
8
Hej dziewczyny! Nie zebym wierzyła w takie rzeczy, ale wczoraj na pierwszym usg w 8 tygodniu równo ginekolog powiedziala mi, ze bedzie chłopiec bo słyszy po biciu serca 😳 Teraz nie daje mi to spokoju. Wolałabym nie słyszeć tego aby sie nie nastawiać. Dodam ze mieszkam w Szwajcarii, a ona jest najlepsza w okolicy, ma swoja klinikę, robi prenatalne, odbiera porody i jak twierdzi - nigdy sie nie myli gdy juz widzi lub słyszy. Czy możecie wyslac mi zdjecia usg synków z 8 tygodnia ciazy z tętnem tak jak pokaże to na załączniku?
 

Załączniki

  • D1686E41-159E-4088-8EDB-3D5D632FF58B.jpeg
    D1686E41-159E-4088-8EDB-3D5D632FF58B.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 769
reklama
Nie wiem czy tak jest 🤷‍♀️ ale mój maluszek w 9 tygodniu miał tętno 170. W 12 tc okazało się, że będzie chlopczyk, ale na podstawie badania genetycznego. Teraz w 17 tc ma tętno 156 💓
mój maluch ma 168 w 9 tygodniu wlasnie, corka miala w tym tygodniu 190... Hmm oby sie potwierdziło za miesiac bo nie lubie sie nastawiać na jedno, a pozniej wyjdzie drugie. Oby zdrowe, ale ciagle mnie to trapi 😂
 
Do góry