reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

THEO ma córeczkę!!!!

reklama
nio troszkę was zaniedbuję, ale nadrobię wszystko pomalutku :!:
rodziłam z mężem :lol: był cudowny :!: bez niego nie dokonałabym tego sama :!:
jak tylko mała się ukazała i pielęgniarki zabrały ją ważyć i badać to mąż zniknął mi z pola widzenia i juz filmował i pstrykał małej fotki :lol: mam fantastyczne zdjęcia zaraz po narodzinach mojej perełki!
a co do brania na ręce to każdy rodzic wie jak ma to zrobić :!: poprostu chyba to we krwi ma :!:
też się bałam i byłam mile zaskoczona jak dałam sobie doskonale radę za pierwszym razem :!:
całuje wszyskie przyszłe i obecne mamusie :wink: :!:
 
THEO,

To wspaniale, że wszystko tak dobrze poszło. Strasznie się cieszę za Was! Gratuluję wykonanej ciężkiej pracy, gratuluję dzielności mężowi i gratuluję Waszej córce, bo ona przecież też musiała się napracować, żeby przyjść na świat. Już się nie mogę doczekać mojego porodu! :D
 
no to pokazuje swoje cudo ;)
_427148_s.jpg

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=35625&q=dragonlance&k=2
 
Oglądnęłam fotki! :D
Śliczniusieńka córeczka, ale teraz się ładne dzieci rodzą! Jeszcze raz gratuluję takiego cudeńka.
 
e,no! niezła niunia ale duża juz,ile waży??
zazdroszczę że udało wam sie uchwycić jej uśmiech,my cały czass polujemy,ale nam ucieka(uśmiech) ;D
 
może dlatego uchwyciłam że nie rozstaje sie z aparatem i ciągle jej fotki pstrykam :laugh:
mam już 520szt ;D
noo duża jest już i ciężka, ale nie powiem ile waży bo dokładnie niewiem. 10.03.05 będziemy ją ważyć jak będzie miała szczepienia.
 
reklama
dwa tygodnie temu ważyła 5kg.teraz penie koło 6 bo tak przeciętnie 1kg na dwa tygodnie przybywa jej. a cm ma koło 65. ale nie są to dokładne dane. ;D
 
Do góry