reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tlenek węgla w ciąży

Dinusia87

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2020
Postów
47
Hej, ostatnio jak paliłam w kominku (tylko raz bez dokładania) tej samej nocy miałam zawroty głowy. Rano pojechałam na sor i zrobili mi badanie w kierunku poziomu tlenku węgla we krwi jednak to mogło być już za pozno do wykrycia. Wyszło w miarę ok. Bardzo się boje ze jeśli doszło do zatrucia to niedotlenienie uszkodziło płód 😢. Dajcie znać czy któras z Was miała coś podobnego
 
reklama
Hej, ostatnio jak paliłam w kominku (tylko raz bez dokładania) tej samej nocy miałam zawroty głowy. Rano pojechałam na sor i zrobili mi badanie w kierunku poziomu tlenku węgla we krwi jednak to mogło być już za pozno do wykrycia. Wyszło w miarę ok. Bardzo się boje ze jeśli doszło do zatrucia to niedotlenienie uszkodziło płód 😢. Dajcie znać czy któras z Was miała coś podobnego
Jak Ty masz ten kominek zrobiony, że się cofa na dom ?
Zawroty głowy w ciąży się często zdarzają.
 
Jak Ty masz ten kominek zrobiony, że się cofa na dom ?
Zawroty głowy w ciąży się często zdarzają.
Nie kłębił się dym. Powietrze pobiera z zewnątrz komin raczej sprawny, instalacja nowa. Wentylacja tez działa.Jestem w 25 tygodniu ciąży, więc na zawroty głowy chyba trochę już za późno..
 
Nie kłębił się dym. Powietrze pobiera z zewnątrz komin raczej sprawny, instalacja nowa. Wentylacja tez działa.Jestem w 25 tygodniu ciąży, więc na zawroty głowy chyba trochę już za późno..
Zawroty to dopiero się zaczynają... Myślę, że jeśli wszystko masz sprawne to nie ma czym się martwic.
 
Ja jestem w 27 tc i zawroty głowy mam częściej niż na początku.
A co do tlenku węgla myślę że warto żebyś miała w domu czujnik. Będziesz spokojniejsza.
 
Ja jestem w 27 tc i zawroty głowy mam częściej niż na początku.
A co do tlenku węgla myślę że warto żebyś miała w domu czujnik. Będziesz spokojniejsza.
Tak już kupiłam. Ale daruje sobie i tak już ten kominek. Objawy mam dalej wiec licze na to ze to jednak nie był ten tlenek
 
reklama
Ciśnienie wydaje się ok. Może to od kręgosłupa?, choć mnie nie boli.
Jest wiele możliwości dlaczego robi się słabo w ciąży. Anemia, niski cukier, ciśnienie, no i krążenie krwi, ucisk na żyłę główna.. lepiej powinnaś się czuć kiedy będziesz siedzieć wyprostowana, leżec na lewym boku, często zmieniala pozycje no i nie wykonuj gwałtownych zmian pozycji. Pod koniec ciąży z pleców jak się wstaje to można zemdleć. Przynajmniej mi wtedy robiło się bardzo słabo, tak samo jak leżałam na plecach.
 
Do góry