reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To ja się pochwalę :) ślub w 13tyg.

ja tez sie pochwale;) bralam slub w 11 tygodniu :)

DSC_2968.jpgDSC_2965.jpgDSC_3191.jpg
 

Załączniki

  • DSC_2965.jpg
    DSC_2965.jpg
    55,3 KB · Wyświetleń: 110
  • DSC_2968.jpg
    DSC_2968.jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 128
  • DSC_3191.jpg
    DSC_3191.jpg
    49,6 KB · Wyświetleń: 112
reklama
Ja ślub cywilny biorę teraz 20 lipca, a Kościelny mam zarezerwowany na 31 maja, w przyszłym roku. :) Babcie, ciotki, mama, przestrzegają mnie, żeby nie brać ślubu w maju, bo to pechowy miesiąc i ślub kończy się rozwodem zazwyczaj, ale ja jakoś w takie przesądy nie wierzę. ;P
 
Ja ślub cywilny biorę teraz 20 lipca, a Kościelny mam zarezerwowany na 31 maja, w przyszłym roku. :) Babcie, ciotki, mama, przestrzegają mnie, żeby nie brać ślubu w maju, bo to pechowy miesiąc i ślub kończy się rozwodem zazwyczaj, ale ja jakoś w takie przesądy nie wierzę. ;P

hah te zabobony :) ale w coś wierzyc trzeba :)
mój zatem widział suknie przed slubem (byl ze mna wybierac bo moja rodzina nie mieszka w moim miescie)
slub w maju
i dziecko w drodze

ah my niedobrzy :) ale gdyby od zabobonow mialo zalezec takie prawdziwe szczescie to wcale nie byloby rozwodow bo masa znajomych przestrzegala i czec juz i dwa rozwody zaliczylo :) hih
 
reklama
Do góry