reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trudny początek

reklama
W czwartek wieczorem. Najdłuższy tydzień w moim życiu. Zastanawiam się czy nie iść do pierwszego lepszego ginekologa by sprawdził wcześniej, tylko z drugiej strony co to da....
 
Hej :) widzę podobne leki jak u mnie. Chociaż ja mam zespół APS + Hashimoto.
Jestem na duphastonie od 4 tc, akard od 6tc i clexane 7tc. Obecnie mam 11tc i wszystko super. Musialam tylko odstawic akard, bo juz za bardzo rozrzedzalo mi krew i znow pojawily sie plamienia. Po odstawieniu przeszlo.
Mam za sobą 1 ciążę z hipotrofia i 1 stratę.
Miałam kilka momentów paniki.. Po telefonie do lekarza proponował żebym przyszła sprawdzić bez umowionego terminu i tak byłam 2 razy w tygodniu, albo co tydzień;) pieniążków nie chciał..
Wiem, że są też detektory tętna płodu do sprawdzania w domu serduszka malucha. Może takie coś pomogloby Ci się uspokoić.

I tak jak pisze Dolvit-czasami objawy ustępują A wszystko jest ok :) więc głowa do góry:) ja w 1 ciazy nie miałam prawie żadnych objawów:)
 
Euthyrox też biorę już od ponad roku ale nikt mi nigdy nie powiedział czy mam to Hashimoto czy nie. Przeciwciała podniesione tylko trochę więc nikt nigdy żadnej diagnozy nie postawił (choć moje wyniki widział o endokrynolog i immunolog). Teraz też na podstawie tych wyników nikt nie pokusił się o postawienie jakiejkolwiek diagnozy. W pierwszej ciąży(Mam 8 letnią córkę) pamiętam duże piersi i ciągle senność od początku. Może rzeczywiście każda ciąża jest inna. Wówczas nie miałam żadnych ppro
Hej :) widzę podobne leki jak u mnie. Chociaż ja mam zespół APS + Hashimoto.
Jestem na duphastonie od 4 tc, akard od 6tc i clexane 7tc. Obecnie mam 11tc i wszystko super. Musialam tylko odstawic akard, bo juz za bardzo rozrzedzalo mi krew i znow pojawily sie plamienia. Po odstawieniu przeszlo.
Mam za sobą 1 ciążę z hipotrofia i 1 stratę.
Miałam kilka momentów paniki.. Po telefonie do lekarza proponował żebym przyszła sprawdzić bez umowionego terminu i tak byłam 2 razy w tygodniu, albo co tydzień;) pieniążków nie chciał..
Wiem, że są też detektory tętna płodu do sprawdzania w domu serduszka malucha. Może takie coś pomogloby Ci się uspokoić.

I tak jak pisze Dolvit-czasami objawy ustępują A wszystko jest ok :) więc głowa do góry:) ja w 1 ciazy nie miałam prawie żadnych objawów:)
Z tarczyca też mam problemy, ale mimo że mam przekroczone trochę przeciwciał ani endokrynolog ani immunolog nie zdiagnozowano mi Hashimoto. Dziś przy wynikach z test Dna też nikt nie potwierdził mi czy to trombofilia czy nie.... ehh, może to najmniej istotne. Jedno wiem, dopiero po tych wszystkich przejściach które mam od dwóch lat, zaczynam doceniać jakim cudem jest macierzyństwo (bo mam już 8 letnią córkę) a z nią w ciąży nie miałam żadnych problemów.
Musimy dać radę Dziewczyny :)
 
Pewnie, że damy radę:)

I polecam zmienić endokrynologa.. robiłaś usg tarczycy? Mi właśnie po 1 ciąży pojawiły się małe guzki.
 
reklama
Do góry