reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To ja się pochwalę :) ślub w 13tyg.

Oczywiście, ze olewam. ;) Jestem tak szczęśliwa z moim przyszłym mężem, że miesiąc nie ma dla mnie żadnego znaczenia. ;) Poza tym pracuję w restauracji, w której będę miała wesele i dostanę dobre zniżki, także wszystko układa się pomyślnie. ;)
 
reklama
szału jeszcze nie ma, tylko poglądowo dzis było... w połowie lipca ma być całość już widać, tu na foto bez tej wierzchniej części dołu:tak:tylko cos 'ala' halka jest...
Zobacz załącznik 567668Zobacz załącznik 567669Zobacz załącznik 567670
taki bedzie efekt koncowy;-)
2d.jpg
 

Załączniki

  • 2d.jpg
    2d.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 119
suknia sliczna!! ona specjala ciazowa tak? bo chyba ta modelka tez brzuszek ma;-) Niezapomnajko? kiedy termin slubu?

ahh juz czekam na efekt koncowy!
moja bratowa tez brala slub w ciazy.. w 5 miesiacu :tak:
 
tak ciążowa ślubna :-),
zaręczyny były na początku lutego tego roku i od razu prawie zajęliśmy się przygotowaniem ślubu, o ciąży nikt nie mówił bo właśnie w lutym przestaliśmy miesięczne staranka o dzidzie:-D w marcu polecieliśmy w podroż przedślubna do Paryża, tuz po powrocie kupiłam wymarzona suknie ślubną i w prima aprilis okazało się ze jestem w ciąży, taka ot krótka historia:-D:-D:-D
 
reklama
no to dzidzius francuski :))) sukienka piekna, ale zastanawia mnie czy zostawilas sobie miejsce na biust...ja swoja suknie przerabialam na wiazanie gorsetowe, bo przestraszylam sie ze suwakiem sie nie zapne-mialam racje, w miesiac od przerobki tak mi biust sie powiekszyl, ze z pewnoscia bym sie nie zapiela !
 
Do góry