reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

reklama
Uff ;D Kompletnie się na tym nie znam hihi. ;)
Muszę więc w końcu pamiętać aby umówić się na to badanie...
Muszę też pamiętać, że mam się wreszcie umówić się na usg piersi...
Kurde, ciągle o tym zapominam. Tragedia. Jak zapomnę znowu to przypomnijcie mi, hihi :D :D :D
 
Hej, jestem w 36 tygodniu ciąży, kiedy byłam u lekarza ginekologa tydzień temu, który robił mi usg wykrył u mojej córeczki powiększenie rogu tylnego komory mózgu o 12 mm, bardzo się przestraszyłam bo powiedział że dzidzia może mieć wodogłowie jak to się powiększy, bardzo to przeżyłam, pojechałam do Warszawy do lekarza specjalisty który również zrobił mojej córeczce usg i stwierdził że prawdopodobnie będzie zdrowa, ale tóż po urodzeniu musze jej zrobić usg przez ciemiączko główki, kazał mi zrobić badania na toksoplazmoze i cytomegalię, tak się martwię tyle się o tych chorobach naczytałam w internecie. Cały czas się modlę abu moja niunia była zdrowa, mam nadzieję, głęboko wierzęże urodzę zdrową córeczkę,. Chciałam się zapytać was czy miałyście jakieś podobne sytuacje, cały czas się martwię, cała moja ciąża przebiegała bez żadnych komplikacji aż tu na koniec taka tragedia :(.
Bardzo was proszę o odpowiedź bardzo
PA
 
Monia23 trzymaj się kochana i nie wolno Ci nawet przez sekundę myśleć, że może być coś nie tak. Dzidzia na pewno urodzi się zdrowa - pomodlę się za Was. Aha wg mojej książeczki zdrowia dziecka powinnam mieć opóźnienie w rozwoju (połknęłam wody płodowe) i coś nie tak było z moimi mięśniami - rozwinęłam się aż nadto :) i nie mam żadnych problemów. Nosek do góry, gorąco pozdrawiam
 
Monia 23-skarbie nie martw się Twoje maleństwo urodzi się na pewno zdrowe jak przysłowiowa rybka pomodle się za nie i za Ciebie.Musisz wierzyć w to ,że wszystko będzie O.K
 
Dzięki za słowa otuchy, ja cały czas się modlę aby moja córeczka urodziła się zdrowiutka, jutro jadę na usg mam nadzieję że lekaż powie że jest wszystko w porządku, dla mnie zdrówko mojej maleńkiej dzidzi jest najwarzniejsze, już wolała bym żeby coś mi się stało a żeby moja córeczka była zdrowa, jak lekaż mi powiedział że jest coś nie tak to myślałam że umrę, dla mnie najważniejsze jest zdrówko mojej córeczki a poza tym już nic się nie liczy. :(
 
reklama
Do góry