reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

A co! Ola nie jesteś opalona, jędrna i szczupła? Sam sex, zwłaszcza w komplecie z wielgachnym stanikiem bawełnianym i wkładkami laktacyjnymi :rofl2::happy2:
 
reklama
bo rozsmieszyli mnie ci sprzedawacze majciorow, takie jedrne tyleczki i brzuszki , opalone , az sobie mysle ze nawet jesli nie bylabym w ciazy to sama slodycz takie majciory:confused2:
 
no super z tego co czytam to juz prawie wszystkie popakowane a ja jeszcze nawet nie zaczelam i znajac zycie i mnie to znow wszystko bede robic w super tempie jak juz bede miala noz na gardle:no:
 
Hej dziewczyny... tyle piszecie o rzeczach dla siebie... a powiedzcie co bierzecie do szpitala (jakie ubranka) dla Waszych maluszków... na najbliższe tygodnie zapowiadają coraz ładniejszą pogodę - będzie coraz cieplej. Co takiemu maluchowi wtedy założyć??
Właśnie prasuję rzeczy dla mojego małego... mam ich sporo po bratanicy męża i na prawdę mam probem z wyborem rzeczy do szpitala. Najchętniej spakowałabym wszytsko :no:
Wiem, że zawsze mąż może podrzucić (albo mama czy teściowa, bo mąż może nie być wstanie siąść za kierownice następnego dnia :-p), ale tak mniej więcej czy ile zmian ubranek bierzecie?

Męża nie ma w domu od dwóch tygodni, więc już troszkę się gubię - a poród coraz bliżej, na szczęście jutro wraca!! :-)
 
Ewa85 ja mam dwa pajace, dwa body z krotkim rekawem, dwie pizamy(spodnie i bluzka w tym 2 z dlugim, 2 z krotkim), 3 pary skarpetek, dwie czapki i sweterek gdyby bylo zimno, do tego kocyk.Chyba to wszystko, aha i dudu-maskotke dla niego, byla w komplecie z kocykiem:tak:
 
Ewa dowiedz się jak jest w szpitalu w którym będziesz rodzić - ja się właśnie niedawno dowiedziałam że tam gdzie ja się wybieram ubierają maluszki w szpitalne kaftaniki, ja chyba na wszelki wypadek wezmę ze 2 pary bodziaczków, czapeczek, łapek niedrapek (tego pewnie nie mają w szpitalu), no i ciuszki na wyjście: bodziak i na to dresik (taki z półśpioszkami). Jak ktoś może Ci dowieźć rzeczy to nie ma sensu zabierać od razu wszystkiego:-) ja mam zamiar przygotować popakowane zestawy dla męża, bo on nawet nie wie co to śpioszki :-D:tak:
 
li-monka u mnie tez nie trzeba brac ciuchow malemu, jedynie w dniu wyjscia ze szpitala, ale jakos nie bardzo umiem sie przekonac do tych szpitalnych kaftanikow, swoje biore w razie czego.
 
No ja też biorę na wszelki wypadek, ale w szpitalu zabierają te ciuszki do pralni i można już ich nie zobaczyć (tak słyszałam), zresztą zobaczymy, nie da się wszystkiego przewidzieć jak to będzie:tak: a zabezpieczyć się jakoś trzeba:-);-)
 
reklama
U mnie w szpitalu nie dają ciuszków... tzn położna powiedziała, że mogą małego ubrać, ale wiadomo, że lepiej we własne. Jak ktoś przyjdzie w odwiedziny to widzi ładnego bobaska a nie ubranego w "już nie białe" kaftaniki z pourywanymi troczkami... tak mi się przynajmniej wydaje...
Spakuję ze 4 zmiany ubranek - jedne cieplejsze, jedne lżejsze, jedne większe a jedne mniejsze... najwyżej mąż będzie kursował i dowoził jak czegoś zabraknie... W końcu nie jesteśmy w stanie przewidzieć ile razy trzeba będzie przebrać malucha, bo sie ubrudzi czy zmoczy...
Druga sprawa to nie wiem jaki będzie duży... ostatnie USG miałam 28 czerwca (34 tydzień 2 dni wg. OM) i wtedy już ważył 2700 a główkę i brzuszek miał jak przeciętne dziecko w 38 tygodniu :szok: Gin wtedy powiedział, że do sierpnia to jeszcze troszkę urośnie, i jak na razie to nie jest małym dzieckiem...

No nic... dziekuję za pomoc... chyba zaczynam już na poważnie myśleć o porodzie i o tym jak to będzie kiedy Tomus będzie juz z nami!!

Pozdrawiam wszytskie przyszłe mamusie
 
Do góry