reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja bym dodała jeszcze na wszelki wypadek czopki glicerynowe bo czasami kobiety maja problem z wypróżnieniem po porodzie a lekarze po pierwszej dobie pytają o "stolec":baffled: .
Poza tym połozna na porodówce poradziła mi też mycie Tantum rosa(podobno przyspiesza gojenie) i zwykłym mydłem
 
reklama
ja bym dodała jeszcze na wszelki wypadek czopki glicerynowe bo czasami kobiety maja problem z wypróżnieniem po porodzie a lekarze po pierwszej dobie pytają o "stolec":baffled: .
Poza tym połozna na porodówce poradziła mi też mycie Tantum rosa(podobno przyspiesza gojenie) i zwykłym mydłem


a co jak sie powie, ze "Stolca" nie bylo? :laugh2:
slyszalam, ze pierwsze posiedzenie na kibelku po porodzie to masakra :baffled:
 
Tandum rosa, to do nasiadówek
polecam
jak sie słabo goi, to warto przelewać sobie ranę ... zapomniałam jak się nazywa to fioletowe coś :-p
pewnie wiecie co mam na myśli ;-)

Agutku nie każdy pierwszy raz boli ;-):-D
 
a co jak sie powie, ze "Stolca" nie bylo? :laugh2:
slyszalam, ze pierwsze posiedzenie na kibelku po porodzie to masakra :baffled:
dziadek mojego męża jak leżał w szpitalu i na pytanie lekarza "stolec był?" odpowiedział " kręcił się tu jakiś ale się nie przedstawiał":-D :-D to tak na mrginesie
 
co wy dziewczyny damy rade. nie ma co sie stresowac. pomeczymy sie postekamy i wyskoczy z nas bobasek.:tak: :tak: :tak:

Ja to mysle ze nie bedzi etak zle , tzn bedzi ebardzo zle ale zaponimy szybko i bedzie dobrze. zreszta dziewczyny ktore jz rodzily to wlasnie tak mowia,ze sie zapomina:tak: :tak: :-) :-) :tak:
 
reklama
:eek::eek::eek::-D:-D:-D

ja pamietam, ze podczas porodu pomyślałam sobie:

boli ze ja pier.... :eek:
ale nie aż tak, żeby powiedzieć - nigdy więcej :eek::cool2:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry