reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cisza tutaj grobowa.:-(

Ja juz torbe zaczynam kompletowac.
tzn zakupilam dwie koszule nocne do spania. rozmiar namiotowy bo brzuch musi sie zmiescic:-D .
milam sobie kupic te staniki do karmienia ale chyba one nie sa mi niezbedne i poradze sobie bez nich , tym bardziej ze kosztuja tutaj 28 f
nie nie tyle to ja za stanik nie dam.
za spodnie tyle place, ale mam dlugie tylko w jednym sklepie wiec nie mam wyboru, ale nie za stanik:no: :no: :no:

A wy kobitki cos juz kupujecie?

Miloku w H&M widziałam bluzeczki na naramkach
takie do karmienia za 7Ł
wydaje mi sie, ze będą fajne do spania
albo nawet na dzien
a w mothercare tez są takie drogie ?

ja tez nie bede sie specjanie rozgladala za stanikami do karmienia
ale ta bluzeczka w HM mnie zaintersowala :-)
 
reklama
Mel skad te mother care bierzesz?
pisalas mi kiedys o kremie i przeszukalam za nim cale miesto i jakis inny znalazlam ale nie z MC.
wszystkie apteki i bootsa, tesco asde i morisona odwiedzilam i nic takiego nie znalalam.:confused: :eek:
Gdzie ty te produkty znajdujesz?

A w H&M to faktycznie nie patrzalam za koszulkami.musze sie przejsc. moze i bielizne do karmienia maja:confused: :nerd:
Tylko jak zobaczylam cane spodni w H&M to mi sie odechcialo:baffled: , i jeszce nie byly wystarczajaco dlugie dla mnie:tak: .Na moje zyrafiaste nogi zadko ktore sa dobre:-D :tak:
 
miloku Mothercare to taki osobny sklep...sam w sobie, taki jak np. H&M :happy: on typowo sprawom dzieciecym i ciazowym jest poswiecony :-)
 
Ja kupiłam sobie na razie tylko szlafrok - taki ogromny, chyba XXL :szok:
Normalnie to L - ka była na mnie za duża:baffled::laugh2:
Ale na kompletowanie torby do szpitala to my chyba jeszcze mamy całkiem dużo czasu. Może stąd ta cisza w tym wątku;-)
 
ja chyba tez bedę musiałą sie rozejrzec za jakims szlafroczkiem :dry:
wiem, ze ostatnio mialam taki ciezki, ze go wcale nie uzywalam
teraz jak bede kupowala to zwróce szczegolnie uwage na to, zeby byl lekki :tak:
ale nie kupie xxxxxl ;-)

kupie w moim rozmiarze standardowym, zeby sie przydał na później tez :-)
 
:-D :-D :-D :-D :-D a to u mnie ni ema takiego sklepu dlatego nie wiedzialam.:-D :-D :-D :-D
Niezla jestem a ja szukam po calym miescie:-D :-D

Ale dzisiaj w toysrus znalazlam majtki , wkladki , reczniki po porodowe i jakies jeszcze inne gadzety dla mam.

szlafrok musze tez sobie sprawic,ale nie chce tych flanelowych grubych tylko szukam caly czas takiego cienkiego i dlugiego.:tak:
 
weszlam wlasnie na ta stronke mother care
ciuszki fajne , a wozki jakie niektore wykrecone maja:eek: :baffled:
jak to sie stalo ze ja nie wiedzialam o istnienieu takiego sklepu:dry: :dry: :cool2:
 
ja chyba tez bedę musiałą sie rozejrzec za jakims szlafroczkiem :dry:
wiem, ze ostatnio mialam taki ciezki, ze go wcale nie uzywalam
teraz jak bede kupowala to zwróce szczegolnie uwage na to, zeby byl lekki :tak:
ale nie kupie xxxxxl ;-)

kupie w moim rozmiarze standardowym, zeby sie przydał na później tez :-)


no wlasnie dziewczyny - nie kupujcie takich duzych rozmiarow..tylko standardowe jak teraz nosicie
do porodu szlafroku nie ubierzecie, bedzie potrzebny po porodzie a wtedy bedziemy juz sie coraz bardziej kurczyc az w koncu wrocimy do rozmiarow chociazby przypominajacych normalne ;-) i po co wam wtedy taki worek :-p ja normalnie nosze S/M i pewnie M kupie...:happy:
 
reklama
kobietki kiedy planujecie zaczac pakowanie torby?
ja sie zastanawiam czy nie pod koniec stycznia, bo wtedy bede miala 35tc...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry