reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a co szkodzi juz zapakować
jak masz wszystko, to niech sobie stoi

ja dzisiaj kupiłam fajową koszule next za funta :cool2:
nie jest typowo do karmienia ale pięknie się rozciąga dekold :-)
i jest wrzosowa bawełniana z domieszką elastyczności :-D
 
reklama
Właściwie to moglabym już ją spakować bo zawartość mam ale w róznych miejscach w mieszkaniu. Jeszcze od koleżanki koleżanki odkupię Pampersy "1" (bo jej zostały) to wezmę a w domu mam "2".
 
właśnie wczoraj stałam w sklepie i zastanwiałam sie czy kupic pampersy 1 czy 2 czy może na początek ta najmniejszą paczkę czy może odrazu tą mega pakę 98szt.:confused:
 
Ja kupuje mala paczke jedynek i duza 2 . tylko ze tez pewna nie jestem bo mamy mowia ze mala paczka to na jeden dzien wystarczy :szok: a jak sie wezmie duza to sie z malymi zostaje :eek:
a podobno najszybciej maluch z tych jedynek wyrastaja

ciekawa jestem o ile wieksze sa te 2 , czy to taka duza roznica ze maluch bedzie sie w nich topil:confused: :dry:


Agutek ja tez bym na twoim miejscu juz tak podkoniec stycznia sie pakowala 35 tydzien to juz wystaraczajacy termin:tak:

ja peniw ejakos poczatek lutego tez sie spakuje niech sobie stoi i czeka az synek sie zdecyduje wyfrunac z gniazdka:tak:
 
no jeszcze wszystkiego do torby nie mam :no:
musze chociazby w koncu kupic sobie te koszule i w lutym jeszcze stanik do karmienia - czekam, zeby zobaczyc jaki rozmiar bedzie potrzebny :-p :-D

co do pampersow to ja mam tylko jedynki - 44 sztuki
zobacze w jakim tempie mi schodza i czy druga pake dokupic tez w tym rozmiarze czy moze juz dwojki
ponoc taki noworodek jest w stanie zuzyc do 10 dziennie (tak bylo napisane w jakiejs madrej ksiazce, ciekawe jak w praktyce to sie przedstawia)

jesli okaze sie, ze potrzebne sa juz dwojki to wtedy kupie ta duza pake ;-)
 
dziewczyny czy do szpitala musimy wziac tez rzeczy do kapieli maluszka i oliwke? jak to jest - my kapiemy tam dzidziusia pierwszy raz czy robia to polozne? i naszymi srodkami czy szpitalnymi?
 
dziewczyny czy do szpitala musimy wziac tez rzeczy do kapieli maluszka i oliwke? jak to jest - my kapiemy tam dzidziusia pierwszy raz czy robia to polozne? i naszymi srodkami czy szpitalnymi?

Ja za pierwszym razem nie brałam i teraz też zdaje się na położne ze szpitala. Może jak mamie będzie zależało to użyją jej kosmetyków ale osobiście sie z tym jeszcze nie spotkałam.
 
dziewczyny czy do szpitala musimy wziac tez rzeczy do kapieli maluszka i oliwke? jak to jest - my kapiemy tam dzidziusia pierwszy raz czy robia to polozne? i naszymi srodkami czy szpitalnymi?


Agutek to chyba zależy od szpitala. U mnie np. trzeba wziać oliwkę lub te nasączane chusteczki. A w ogóle to dzieci sie już tam nie kąpie (jak kiedyś) tylko obmywa po to żeby z nich nie zmyć tej ochronnej warstwy.
 
ja nie wiem jakie sa zwyczaje u nas w szpitalu
tak czy inaczej chusteczki wezmę ze sobą, bo przecież maleństwo będę tam przewijać :happy:
zastanawia mnie tylko ta pierwsza kąpiel...może podczas wizyty u mojej lekarki się jej podpytam?
 
reklama
Jeśli Twoja lekarka pracuje w tym szpitalu gdzie będziesz rodzić to z pewnością powie Ci co i jak więc to najlepsze wyjście żeby od niej wyciągnąć informacje.

Aha u nas jeszcze trzeba wziąc pampersy.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry