reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do wózka

Dołączył(a)
19 Październik 2017
Postów
2
Cześć Dziewczyny ;)
Chciałabym się zapytać jaką torbę do wózka polecacie. Moja torba oryginalna od wózka jest po prostu nie praktyczna i brzydka. Zależy mi żeby torba miała dużo kieszeni - w tym termiczną bo jesień i zima za pasem a ja nie chce nosić dodatkowo termoopakowania. Byłoby też super gdyby miała tzw. uniwersalne uchwyty do wózka bo mam dwa różne wózki. Ktoś, coś?? Może macie jakąś super torbę i możecie polecić ? Aaaa i jeszcze jedno:niech będzie ładna,kobieca bo przecież jesteśmy nie tylko mamami ale i kobietami prawda? ;)
 
reklama
SUUUUPER ;) Dziękuje - nie znałam marki JOISSY a z tego co przeczytałam ich torby mają wszystko czego szukam no i są piękne ;) Wow Tylko teraz którą z nich wybrać he he ?
 
Do góry