reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pasek do spodni

Dołączył(a)
29 Listopad 2020
Postów
1
Cześć. Chciałbym poruszyć temat paska do spodni a dokładnie damski. Mnie jako mężczyźnie podobają się damskie paski i ich noszenie. Czy to jest normalna rzecz? Mówi się, że człowiek nosi to, co lubi lub to w czym się dobrze czuje. A wy kobiety lubicie nosić męskie paski do spodni? Chętnie poznam Wasze zdanie na ten temat (mam nadzieję, że pozytywne i szczere)
 
reklama
Mój brat jest bardzo wysoki a przy tym bardzo szczupły. Ciężko dostać na niego jeansy a tym bardziej męski pasek. Ostatnio przeglądając strony sklepu Cross Jeans w poszukiwaniu spodni dla siebie, weszłam na stronę pasków. Doszłam do wniosku, że zakup takiego paska byłby dla niego rozwiązaniem. Pasek jest skórzany i ma metalową sprzączkę. Nie ma żadnych zdobień a sprzączka ma klasyczny kształt . Pasuje moim zdaniem i kobiecie i szczupłemu mężczyźnie.
 
Do góry