reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba wyprawkowa do szpitala :)

Ja majtek mam jakoś dużo, bo chyba z 10, podkłady 2x po 10 i takich mniejszych jedną paczkę.
Kamila niby takie pod pupę powinni w szpitalu dawać ale u mnie jajkoś rzadko zmieniali więc w razie czego wezmę ze 3 swoje.
Do łóżeczka będę używać takich jednorazowych podkładów jak do szpitala.
 
reklama
Juana ja też tych zwykłych podkładów używałam przy Zuzce. I na przewijaku też taki miałam...
Ale teraz zastanawiam się czy one przypuszczają powietrze... i czy dziecku nie jest za ciepło na nich :/ kupie paczkę 30 sztuk, wychodzi taniej- chyba a przede wszystkim będę miała na dłużej :)
A miała któraś z Was te podkłady z pampersa?
 
U mnie np. Po porodzie nie dają gołębi dziecka... tak jak np. W szpitalu w Oświęcimiu tylko kazały wziąść 2 pieluszki tetrowe i w to owijaja malucha :D a ja chciałam ja gołą dostać[emoji14]Ja mam jedena paczkę podpasek tych wielkich bodajze 10szt. i mam jedną paczkę majtek siateczkowych 5szt ich jest
Podkład na łóżko do szpitala muszę kupić bo trzeba... u mnie pod przesieradlo a łóżeczko nie myślałam jak zostanie mi podkład ze szpitala to ten tam wsadze[emoji14]

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Młoda jakich gołębi??? :rofl:
Chyba niechcąco wątek zaczął nam się powielać z szaleństwem zakupowym...
Barbra co ty zamierzasz robić z litrem octaniseptu??!! :szok::laugh2:
Isia ja do łóżeczka pod prześcieradło mam podkładkę z motherhood 75x90 cm chciałam wkleić link ale coś mi nie wychodzi w telefonie...
 
o, musze pomadke do ust kupic:) dobrze ze jest ten watek bo duzo rzeczy sie przypomina:)
ja do pepuszka nic nie kupuje bo u nas nie kaza pepuszka ruszac. i Kubie odpadl sam po 5 dobach bez zadnych problemow:)
na materac tez nic nie kupuje. przed tamtym porodem kupilam dla siebie, zeby nie zamoczyc materaca w razie gdyby wody odchodzily i tak mi sie dupka na tym pocila, ze dziecku tego nie podloze;)
agiszonek landrynki to bardzo dobry pomysl! :) i woda:)

Wysłane z mojego SM-T520 przy użyciu Tapatalka
 
octanisept na rozne rany te od zadrapan kota takze teraz np na ta rane po oparzeniu tez mi sie przydal a 1 litr byl tanszy tzn bardziej sie oplacal a psik psik mi sie juz skonczyl wiec bede sobie przelewac :)
 
Wpakowałam do torby jeszcze smoczek, może się przyda. Emi non stop przy cycu leżała, mimo tego, że nie ciągła. Jak m przyjdzie w odwiedziny, a ja będę chciała iść pod prysznic, to żeby mała nie płakała.

Do kąpieli biorę tylko żel pod prysznic, bo to i tak będzie na szybko. Po powrocie do domu jakoś bardziej się doprowadzę do porządku.
 
reklama
Ja smoczek tez biore tzn biore 4 bo kazdy z innej firmy i nie.wiem ktory malemu podpasuje, pod prysznic biore zel bialy jelen po cesarce bardzo dobry do przemywania rany
 
Do góry