reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba wyprawkowa do szpitala :)

Ja wszystko muszę do szpitala brać. Tzn pieluchy dają ale mało i podkłady poporodowe dają jedną paczkę
 
reklama
dziewczyny a ile tych poporodowych rzeczy trzeba miec ? np gatki mam 2szt czyli 1 opakowanie, tych podkładów poporodowych tez mam po 1 opakowaniu 1 na dzieńa drugie na noc - czy to wystarczy ? a takie pod pupe na przescieradło tez mam kupowac ? nic nie wiem :confused:
 
Aaaaaaaaaaaaa i zastanawiam się nad rozkiem ale typko z powodu Zuzki, żeby miała łatwiej trzymać Bartusia bo pewnie będzie chciała...
 
Isia ja kupiłam ale jestem ciekawa czy to wogóle zadziała ... bo to nie jest ceratka tylko jakis taki dziwny podkład z gumeczkami na rogi materaca :/ zobaczymy jak juz mały bedzie :p
 
Isia ja kupiłam kiedyś w biedrze takie ceratki miękkie z jednej strony, tej nocy córa pierwszy raz się spomopowala i materac suchy ;) na mały materacyk przycinalismy to, ale widziałam takie w Ikei juz przystosowane na dziec iecy materacyk.

Kamila mi wystarczyły 2paczki tych pieluch bellamama, potem jechałam na zwykłych podpaskach. Te majtki siateczkowe to tez użyłam tylko w przypadku dużego krwawienia, czyli właściwie tylko w szpitalu - normalnej bielizny szkoda, a to wyrzucisz.
 
reklama
Ja majtek mam 2 pary 1 op podpasek i podkładów octanisept już mam psik psik i potem 1 litr żeby dolewac :)
Manka właśnie dlatego jest ten wątek żeby było nam łatwiej i żeby pamiętać o wszystkim :)
Ja jak się umowie z położna to wypytam co muszę mieć a co nie do szpitala :)
 
Do góry