reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiel na jajniku?

iiiczka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2020
Postów
43
Hej 😁 od ponad tygodnia bola mnie jajniki jest to ból krótki ale intensywny raz jeden raz drugi myślałam że to na okres chociaż nigdy mi się takie bóle nie zdarzają. Miesiaczka nie przyszła (2 dni spóźnienia) więc zrobiłam test ciążowy bo staramy się o dzidzie wyszedł negatywnie jest już 5 dni spóźnienia @ nie ma ból jajników nadal jest nie mam żadnych innych objaow prócz tych jajników. Dodam że jestem po poronieniu (poroniłam w sierpniu) i czy to może być torbiel? Jak myślicie? Mam ginekologa dopiero w piątek ale może któraś tak miała i okazała się coś innego niż torbiel
 
reklama
Hej 😁 od ponad tygodnia bola mnie jajniki jest to ból krótki ale intensywny raz jeden raz drugi myślałam że to na okres chociaż nigdy mi się takie bóle nie zdarzają. Miesiaczka nie przyszła (2 dni spóźnienia) więc zrobiłam test ciążowy bo staramy się o dzidzie wyszedł negatywnie jest już 5 dni spóźnienia @ nie ma ból jajników nadal jest nie mam żadnych innych objaow prócz tych jajników. Dodam że jestem po poronieniu (poroniłam w sierpniu) i czy to może być torbiel? Jak myślicie? Mam ginekologa dopiero w piątek ale może któraś tak miała i okazała się coś innego niż torbiel
A powtarzałaś test? Ja bym na twoim miejscu poszła na betę. Być może owulacja się przesunęła.
 
A powtarzałaś test? Ja bym na twoim miejscu poszła na betę. Być może owulacja się przesunęła.
Nie powtarzałam, właśnie w pt ide do ginekologa to zobaczymy o co chodzi. Robiłam testy na owulacje i wychodziły tez negatywnie więc nie mam pojęcia co jest. Zaraz będzie tydzień jak nie ma @ a się nic nie zapowiada 🤷🏼‍♀️
 
Do góry