reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Traktowanie w pracy

Ja do końca marca pracuję a od 1 kwietnia będę siedziedzieć w domku. Równo 2 miesiące przed porodem bo termin mam na 29.05 lub 02.czerwca.
 
reklama
Ja zamierzam pracowac ale od maja jak nie bede miec zajec ze studentami to siedze w domu. Nie potrzebuje L-4 bo to doktorat, ale tez nie zamierzam z brzuszkiem latac za studentami na zajeciach terenowych w goracu ::)
 
U mnie wszystko zależy od samopoczucia- jezeli będzie wszystko w porządku to pewnie bedę do końca pracowała- siedziałłam 2 tygodnie w domu i zgroza- zreszta na gorsze dni zostawiłam sobie urlop z 2005 r.Wystarczy telefon i będę wybierała stary urlop.
 
Ja też zamierzam pracować tak długo jak będę mogła - a jak długo dam radę to się okaże, zwłaszcza że do pracy dojeżdżam - co prawda nie tak daleko - ok 30 km ale zawsze to inne miasto (a dokładniej miasteczko) i może być różnie...tak myślę że z miesiąc przed porodem to może już pójdę na zwolnienie...ale to sie wszystko jeszcze okaże
 
Ja jeszcze nie wiem ale nie do samego konca.
Z jednej strony nie chce siedziec w domu bo dostaje depresji a z drugiej dojezdzam ponad godzine i jestem padnieta.
Mysle ze za jakis czas zaczne przychodzic po 9 i wychodzic po 14, i moze tak do polowy marca.
Poza tym nie moge siedzec tyle bo mnie tylek i biodra bola i spodnie mi sie w brzuch wciskaja - te ciazowe.
U mnie dziewczyny pracowaly do 6 miesiaca, wiec tez nikt sie nie zdziwi jak pojde na zwolnienie wkrotce.
Na razie jeszcze musze przeszkolic osoby ktore beda mnie zastepowaly.
 
Do góry