reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Transfer za nami

Odebrałam wyniki i jest 423 mlU/ml czy to oznacza że jestem w ciąży wizyta za 2 godziny . Oszaleje
 
reklama
Już po wizycie. Wyniki bety jak najbardziej pozytywne.Nawet miałam badanie usg. Nie wiem po co. Kolejna wizyta za 10 dni na badanie USG ponoć będzie coś widać. Leki i zastrzyki brać przez te 10 dni dokładnie takie same jak po transferze. Dziwi mnie że nie kazał powtarzać BETY może zrobić we własnym zakresie np po świętach? Jakoś to wszystko do nas nie dociera ....
 
Dziś odebrałam wyniki beta wynik 1575 jest to 14 dzień po transferze. Sikaniec też wyszedł pozytywnie. Czekam teraz do 10 kwietnia wtedy mam mieć zrobione USG. Wtedy odstawie leki a lekarz powie co dalej. To wszystko jeszcze do nas nie dociera....
 
Tak czytam w Internecie i się zastanawiam czy to nie jest za mały wynik jak na 14-15 dzień od transferu niektóre są po kilka tysięcy
 
Gratulacje Kamillos,
Ja transfer miałam w czwartek, potwierdzenie mam mieć 17 kwietnia. Wariuje, przed transferem wariowalam nie umiem powstrzymać swojej chorej psychiki.. strasznie się boję, ogarnia mnie strach nie wiem jak sobie z tym poradzić. Tak bardzo Ci zazdroszczę...
 
reklama
Do mnie jeszcze to nie dociera. We wtorek idę na to usg i zobaczymy. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. No to czekanie jest straszne. Ja normalnie żyłam, pracowałam i dalej pracuję. Praca pozwalała mi aż tak nie myśleć. Na bete szłam sceptycznie nastawiona, tylko mój mąż mi mówił że na pewno się uda. On to bardziej przeżywał niż ja.
Tobie też się uda, ja będę trzymać kciuki a 17 czekam na dobre wieści
 
Do góry