reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trochę z innej beczki :) imiona

Moja Maria Anna to właśnie Marianna( moja babcia), chciałam tylko inaczej je zawrzeć
emoji3.png

Moja babcia też miała tak na imię :D A dziadek był Maks. To moja pierwsza ciąża i jeszcze nie znam płci, ale podobno kobieta to czuje więc... zobaczymy czy Miki okaże się Mikim :D
 
reklama
Moja babcia też miała tak na imię :D A dziadek był Maks. To moja pierwsza ciąża i jeszcze nie znam płci, ale podobno kobieta to czuje więc... zobaczymy czy Miki okaże się Mikim :D
Ja też czułam w pierwszej że będę mieć chłopca. I miałam. Dowiedziałam się ok 14-15 tyg.
Teraz wiem że będzie dziewczynka[emoji3][emoji3]



Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też coś w stronę chłopaka ciągnie...
Chciałam Jagne, ale sąsiedzi niedawno urodzili dziewczynkę i tak dali... Nie obchodziło by mnie to za bardzo gdyby nie to że za nimi nie przepadam ;)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ej, ja tu jestem nowa, ale wiecie może jak dodać te kolorowe paseczki z wiekiem bąbla na dole? :D podobają mi się!
 
Mnie też coś w stronę chłopaka ciągnie...
Chciałam Jagne, ale sąsiedzi niedawno urodzili dziewczynkę i tak dali... Nie obchodziło by mnie to za bardzo gdyby nie to że za nimi nie przepadam ;)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom

Myślę, że to może mieć duże znaczenie :D:D
 
Mamy już Klarę, czuję ze kolejna panna będzie. Mąż nastawiony na chłopaka, więc dla chłopca już wybraliśmy - Staś.
Dziewczynka będzie Łucja, Róża lub Ida.
--
km5sk6nluc1bj6w4.png


wn68ys35dqoijzhb.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry