reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecia ciąża i ta jest inna czy to na chłopaka ?

reklama
Ja w ciąży z synem nie miałam żadnych dolegliwości, ani raz nie było mi niedobrze. Ciągnęło mnie do słodkiego i serów ale nie bralabym tego za jakiś wyznacznik bo ogólnie tak mam, nie miałam za to ochoty na mięso.
 
A komu się sprawdził kalendarz chiński?
Mi się sprawdził przy każdym dziecku.
Mi narazie 2 razy się sprawdził, teraz czekam jak 3 [emoji12]
Ja tym razem wmawiam sobie dziolche, mam 2 chłopców, przy obu mdłości i wymioty ale takiego apogeum jak teraz jeszcze nie miałam [emoji12] i inne subtelne różnice, od słodkiego odrzuciło mnie całkowicie, przy chłopakach wcinalam [emoji6]
 
Witam,jestem w trzeciej ciąży. Mam dwie córeczki, w ciąży z córeczkami to początki ciąży były straszne. Do 12 tygodnia ciągle leżałem , było mi słabo, miałam wymioty , całe dwie ciążę aż do końca miałam straszną ochotę na słodkie, nie nawiedziłam zapachu sera, twarogu i innych produktów mlecznych .
Teraz jestem w 7 tygodniu i ta ciąża jest inna. Jestem pełna energi, nie wymiotuje, teraz mam straszną ochotę na jajka, frytki, twaróg i owoce.

W porównaniu ta ciąża a dwie pierwsze to ta jest inna , i w samopoczuciu i na to co mam ochotę jeść :)

Czy to znaczy że teraz mogę mieć chłopca?
A masz zdjęcie z usg? Wrzuć na grupę ramzi, to może dziewczyny coś podpowiedzą-jak masz takie 6-7tydz,albo takie z nubem z 12-14tyg
 
Kochane Panie,a czy wyostrzenie węchu na zapach wszystkich perfum no nie mogę tego przewąchać i tak samo mam z papierosami jak ktoś pali. To też może być oznaką na chłopaka? ;)
W poprzednich dwóch ciążach nie miałam z takimi zapachami problemu.
 
Kochane Panie,a czy wyostrzenie węchu na zapach wszystkich perfum no nie mogę tego przewąchać i tak samo mam z papierosami jak ktoś pali. To też może być oznaką na chłopaka? ;)
W poprzednich dwóch ciążach nie miałam z takimi zapachami problemu.
Ja mam chłopaka w brzuszku i perfumy porzegnalam na 7 miesięcy papierosy też mi smrodzily :)
 
reklama
To źle sprawdzasz, bo musi być Twój wiek ukończony. Ja mam urodziny w październiku, w ciążę zachodziłam w kwietniu i maju, czyli rocznikowo miałam 24 i 28 lat, ale skończone 23 i 27.
 
Do góry