reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
ja jzu po śniadaniu parówke wciagnełam jak szalona co mi się rzadko zdarza
zła jak osa kurde mój mąz jak dziecko przytachał 2 dni temu świnkę morską bez pytania wrrrrrrrrrrrrr
dzis do pracy zaspał bo spał w salonie a on budzika chyba nie słyszy w ogóle jak dziecko jeszcze brakuje by go z pracy wywalili a wczoraj cudne pismo z sądu przyszło dostał mandat za 100 zł bodajże nie zapłacił i teraz przysłali mu 500 zl mandatu i 100 zł kary no zyć nie umierać odwoływał sie ale odpisali ze ma zapłacić
jak ja mam cię cieszyć ciążą i całą ta oticzką jak tylko nerwy mam
sorka muszę sie wydrzeć :angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Majka ja wczoraj sprzedałam właśnie 3w 1 i kurierzy nie do końca chcieli go zabrać bo źle zapakowany wrr ale udało się jakoś bo babka która to kupiła ma znajomego w tej firmie kurierskiej i on ta paczke zrobił tak jak by to było dla neigo wiec 2 kurier o tym wiedział i zabrali

Lilka 100 lat dla córci

mama pewnie top model wczoraj ogladałaś jakie wrażenia ?? heheheh ja dumam jak 2 laski przechodza dalej a odpadają ładne dziołchy
 
witajcie czwartkowo babeczki
Lilka śliczny króliczek moje córcie też bardzo chciały by zwierzątko ale ja jestem alergikiem i odpada :no: może kiedyś jak zmienimy mieszknie na jakiś domek to by się kupiło jakiegoś wiekszego psa na podwórko ale to za jakieś pare lat
 
agatulka kurcze nie denerwuj sie! ja wiem,ze sie latwomowi,bo w ciazy to hormony szaleja i czlowiek szybko sie z rownowagi wyprowadza
co do mandatu to niezla wtopa:baffled: nastepnym razem maz bedzie placil od razu a nie czekal...kurcze ale ze 100zł 600?? masakra!:no:
co do swinki morskiej to to jest bardzo fajne zwierzatko:happy2: mialam ich troche,ale z doswiadczenia polecam posiadanie tylko jednej,bo dwie to juz syfia na maxa! jak maz sprowadzil to niech sprzata jej
ja mojej kroliczynie sprzatam sama klate,bo maz akceptuje Bibi,ale sam by sobie krolika nie kupil
ja moje swinki nauczylam,ze jak szelescilam siatka czy woreczkiem to wiedzialy,ze bedzie jedzenie:-) piszczaly na glos,ale jak byly najedzone to nie reagowaly,mily stworek,dzieci sie ucieszyly?


dziekuje za zyczenia dla Hani:-) dzisiaj swietuje w przedszkolu,a jutro swietujemy w domu,choc zastanawiam sie czy nie dzisiaj?

a co do kotka to jak zadzwonilismy to juz wszystkie 4 byly rozdane:szok: ale jestem rozczarowana...:-(
 
asiu wspolczuje alergii! ja mam znajomych,co maja corke,ktora jest alergikiem i jak do nas przyjadą to mała po godzinie zaczyna juz psikać i to duzo:-( szkoda mi jej,bo chcialaby miec zwierzatko a nie moze,troche Bibi poglaszcze i koniec..

ale jak bedzie domek to bedzie szansa na pieska:happy2:
 
no ja mam straszną alergie praktycznie na wszystko na cytrusy środki chemiczne nie moge prać ręcznie ani zmywać :no: dobrze że mamy zmywarke
2 lata temu od płynu do płukanie zeszła mi skóra z palców aż krew mi leciała z palców przez miesiąc nic robić nie mogłam
naszczęście moje córcie nie są alergikami :-)
 
asia a masz tak od dziecka? bo ja zauwazam wsrod znajomych,ze teraz na alergie coraz czesciej zapadaja dorosli! moja kolezanka z pracy dostałą mega wysypki na twarzy,miala robione testy alergiczne i wyszlo,ze nie moze jesc lodow o jakims smaku,orzechow
ale..twarz wyglada lepiej,ale dalej ma wysypke i znowu ją czekaja testy
wyglada okropnie...szkoda mi jej,sama jest zla na lekarzy,ze tyle trwa ustalenie alergenow

ide cos porobic w domu
 
witajcie kochane;)
Lilka cudny króliczek;)))bardzo sliczna panienka;)

Asia współczuję i ja alergii..my na szczeście nie mamy ,ale moja siostra ma i wiem jaka to lipa;(

Agatulka o żesz fak!! za 100zł aż 600!!!!!!!!!!!
w głowie się nie mieści!!!
ja jak dostałam strzała latem jak jechalismy nad morze(radar -na 40 miałam 52;/) to jak tylko przyszedł mandat-200zł i 4 ptn!!!!! to od razu zapłaciłam choć nerwa miałam ,że hoho-takie małe przekroczenie a takiiii mandat!!
no ,ale zapłacony juz i z głowy.

Wisieńka jak tam ,buty zakupiłaś :)??
jak już wlecisz na bb to wstaw fotki co Ci wczoraj wysłałam-proszę
a194.gif



Iwet- cześć..&&& za brak @!!moja ma termin jakoś za 1,5 tygodnia..


dzieci mam już w domu,zakupy zrobione-matko ile ludzi..jeden dzień wolnego a wiary w sklepie jakby tydzień mieli na zakupy nie jeździć..stałam przy kasie i stałam
e016.gif
..i stałam
e088.gif


w końcu mówię sobie luz,spoko, nic mi te nerwy nie dadzą
e070.gif


byłam też po posłanie dla Bono-wielkie takie turkusowe kupiłam;)
i przekąski,przegryzki i zabawkę mu kupiłam,ależ szczęśliwy!!!!! kochany chłopak!
teraz kawę piję i próbuję złapać oddech
e142.gif
 
babki-gdzie Wy????

u mnie nudno nie może być
c022.gif

wstawiłam pranie i jak zaczęło się wirowanie to pralka nagle zaczęła tak skakać ,że .....odpadły drzwi!!!!
zalało mi pół kuchni!! hałas niemozliwy!!! rozwrzeszczane ze strachu dzieci i Bono który nie wi o co kaman!!!
ciągle coś!!
e076.gif
e076.gif


muszę kupić na gwałt pralkę bo bez niej długo nie pociągnę....i znów nadprogramowy wydatek
c020.gif
c020.gif
a mielismy odkładać na auto!! po nowym roku bierzemy u Toma w pracy 10 tys kredytu i chcielismy do tego czasu ze 4,5 tys.odłozyć-jak widać LIPA!!!
e070.gif

-SZKODA GADAĆ...
 
reklama
Hejka!
Mamo no niezazdroszcze wydatku :no:
Agatulka to faktycznie bardziej sie oplacalo od razu zaplacic
As-Asia moj Maciek astmatyk wiec my tez zadnego zwierzatka nie mamy a starszakom zal
Lilka sliczy kroliczek!

A od jutra dluuugi weekend, ciekawe co mnie czeka :-(
Ania jedzie na 2 dni na zjazd harcerski i juz cala happy

Pozdrawiam!
 
Do góry