reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Hejka

Spędziłam dzisiaj z mężem cały dzień - co u nas się raczej nie zdarza. Odprowadziliśmy dzieci do szkoły i pojechaliśmy z Patrykiem reklamować po raz drugi nasz wózek. Miałam nadzieję że zwrócą pieniądze a teraz walczę przynajmniej o to aby był sprawny. Tylne koła wibrują dziwnie i skrzypią.
Potem odwiedziliśmy jeszcze starych znajomych z dzieckiem. Też mieli dylemat ostatnio co ważniejsze ? Pies czy dziecko? Mają Akitę i brakuje czasu na wychodzenie z nią. Poza tym sprzątania co nie miara. Oddali nam ciuszki z powrotem:sorry2:

Poczytam co u was wieczorkiem a teraz idę oglądać ONE BORN EVERY MINUTE...
 
reklama
Hej, hej.

Co tam u Was słychać? U nas pachnie tortami, muffinami i innymi pysznościami. Od rana piekę bo później ide na kawusię z przyjaciółką a wieczorem na kolędowanie do moich rodziców. A jutro pozostanie mi już tylko wykończeniówka tortów i ogarnięcie domu przed wpadnięciem tłumu ludzi który mi znów zrobi bałagan ;-) Ale ja lubie takie zamieszania :-) Tak dobrze sie wtedy czuje i wieczorem z ogromnym zmęczeniem ale i pewnością że dobrze spędziłam dzień kłade się do spania :-) A poniedziałek będę sie mogła wyspać bo mamy ferie :-)
 
Weroniczka jak imprezka? Szkoda, że nie udało się dogadać z fachowcem.

U Kamilka poprawa, Piotruś zdrowy. Przedszkole będzie czynne w czasie ferii od 8 do 12 więc nie będę go woziła, tylko we wtorek pojedzie z dzieciakami na plac zabaw (kryty).

M. w weekend przygotowywał łazienkę dla fachowców, a teraz montuje mi halogeny w wiatrołapie, do tej pory wisiała żarówka na kablu:-)
Byliśmy dziś na sankach, moje zmarźlaki małe po pół godziny mieli dość.
A wczoraj spadły mi okulary na płytki w kuchni i soczewka pękła na pół, pojechałam zamówić nowe, ale będą dopiero za dwa tygodnie, bo tyle zawsze czekam na szkła, dobrze że miałam na nie ubezpieczenie bo zamiast 600zł zapłaciłam tylko 120zł. Szczęscie w nieszczęściu:-)
 
witajcie nocna porą

Mamy nastepnego ząbka - trzeciego już. Byc może, że to wieczorne urzędowanie Kubusia, to przez zębole, jeśli tak, to nie protestuję, oby tylko takie objawy były!!!

Miłego dnia!!
 
cześć babki ..
witam się na feriach ..dzieci w domu wiec wiadomo jak jest.

z Zuzą juz dziś poczytałysmy..teraz rysują .
ja kawa i zaraz porządki--> głowa mnie boli..ciśnienie jakieś nie halo..


pozdrawiam mamuśki i chwili dla siebie życzę:tak:
 
Katrina gratulacje dla Kubusia i wytrwałości dla mamusi.

Mama my od świąt w domu we trójkę zanim M. z pracy wróci, to już troszkę się przyzwyczailiśmy:-) Piotruś właśnie kończy śniadanie, a Kamilek jeszcze śpi:-) Ja już po śniadanku i zabieram się za sprzątanie.

Joaś mam nadzieję, że wszystko ok:-)

Udanego tygodnia:-)
 
Witam i ja w pierwszy dzień ferii.

Najstarsze dziecię pojechało na noc do mamy chrzestnej więc mam w domu tylko maluszki :-)

Wczoraj imprezka się nam bardzo udała. Było bardzo miło i wszyscy wyszli zadowoleni :-)

Katrinagratuluję ząbków. Moja siostrzenica skończyła 9 miesięcy i jeszcze nie ma ani jednego ząbka i moja siostra zaczyna sie już tym bardzo martwić. A mnie po nocach się śni że Urszulce rosną dziwne zęby:-D:-D:-D
 
reklama
Witam się kolejny raz. Ostatnio odezwałam się przed świętami z nadzieją, że będę bywać częściej a tu następnego dnia padł komputer i dopiero od dwóch dni jestem podpięta do komputera:tak: Eh, życie.
Ja też należę do mam "na feriach" ;-) ale absolutnie nie cieszę się z tego powodu, bo z całą trójką w domu można naprawdę oszaleć:szok:
Poczytam co u was i postaram się bywać częściej, bo brakuje mi kontaktu z dorosłymi, bo całe dnie "gęgam" z moim maluchem a facet- jak to facet- ma "większe problemy" na głowie niż rozmowy z żoną:cool:
Pozdrawiam
 
Do góry