reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzymajcie kciuki

Ginekolog odpisała że mam brać te tabletki i kwas foliowy zrobić tsh za 3tyg. Jeszcze jedno pytanie chodzi mi po głowie czy jest sens wykonywać jeszcze raz przyrost bety? Czy cierpliwie czekać do wizyty co lekarz zobaczy na usg? Z OM będzie wtedy 8+3 pecherzyk juz na pewno bedzie widoczny?
Czekaj. ;) Tylko się stresować będziesz tymi wynikami, a wierz mi - ciąża uczy cierpliwości. 😄 Najlepiej już od początku zacząć. 😅
Na pewno już będzie coś widać - generalnie dobrze jest się umawiać min. 2 tygodnie po pozytywnym teście, więc miesiąc to wystarczający okres. ;) 8+3 to na pewno serducho powinnaś widzieć - ja zobaczyłam w 5+5 i to były same początki bicia. ;)
 
reklama
Czekaj. ;) Tylko się stresować będziesz tymi wynikami, a wierz mi - ciąża uczy cierpliwości. 😄 Najlepiej już od początku zacząć. 😅
Na pewno już będzie coś widać - generalnie dobrze jest się umawiać min. 2 tygodnie po pozytywnym teście, więc miesiąc to wystarczający okres. ;) 8+3 to na pewno serducho powinnaś widzieć - ja zobaczyłam w 5+5 i to były same początki bicia. ;)
Kobieto jak tu wytrwać miesiąc 😂. Najchętniej umówiłam bym sie wcześniej ale w ciąży którą straciłam byłam zbyt wcześnie na wizycie i to mega dużo stresu mi dostarczyło. Wyszłam i zaczęłam płakać jak dziecko 😕. U Ciebie 5+5 a gdzie ja 8+3😅. Teraz tylko trzymaj kciuki żebym to bicie tym razem usłyszała 😊.
 
Kobieto jak tu wytrwać miesiąc 😂. Najchętniej umówiłam bym sie wcześniej ale w ciąży którą straciłam byłam zbyt wcześnie na wizycie i to mega dużo stresu mi dostarczyło. Wyszłam i zaczęłam płakać jak dziecko 😕. U Ciebie 5+5 a gdzie ja 8+3😅. Teraz tylko trzymaj kciuki żebym to bicie tym razem usłyszała 😊.
Oj wierz mi, na końcówce ciąży to dopiero ćwiczysz czekanie - każdy dzień jest jak tydzień i tylko czekasz kiedy się zacznie, bo chciałabyś JUŻ. 😂 8+3 to już wszystko będzie pięknie widać, potem chwilka i będziesz mieć zaraz prenatalne. Czas leci bardzo szybko. ❤️ Trzymam mocno kciuki!
 
Oj wierz mi, na końcówce ciąży to dopiero ćwiczysz czekanie - każdy dzień jest jak tydzień i tylko czekasz kiedy się zacznie, bo chciałabyś JUŻ. 😂 8+3 to już wszystko będzie pięknie widać, potem chwilka i będziesz mieć zaraz prenatalne. Czas leci bardzo szybko. ❤️ Trzymam mocno kciuki!
Czyli wychodzi na to że do tego czasu cierpliwość będzie moją mocną stroną 😂. Na pewno odezwę się po wizycie 😊. Nie dziękuję 😘.
 
Do góry