reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tsh po poronieniu?!

reklama
Jak szybko zaszlyscie w ciąże po poronieniu mając tarczyce?? Czy wszystkie wyniki np. Prolaktyna ? I Tsh wróciło wam z przed ciąży??

Każdy zdrowy człowiek ma tarczycę. Poronienie może ale nie musi mieć wpływu na hormony, ale i odwrotnie. Raczej przez ciążę hormony szaleją a nie przez poronienie.
 
Jak szybko zaszlyscie w ciąże po poronieniu mając tarczyce?? Czy wszystkie wyniki np. Prolaktyna ? I Tsh wróciło wam z przed ciąży??
Wnioskuję, że masz na myśli niedoczynność tarczycy. Tarczycę, jako narząd, ma każdy.
Ja w kwietniu 2019 poroniłam, a zaszłam drugą w ciążę we wrześniu 2019. Poronienie nie miało wpływu na moje TSH i Inne wyniki tarczycy. Miałam je unormowane przed pierwszą ciążą.
TSH zaczęło mi szaleć dopiero w 30 tc.
 
Wnioskuję, że masz na myśli niedoczynność tarczycy. Tarczycę, jako narząd, ma każdy.
Ja w kwietniu 2019 poroniłam, a zaszłam drugą w ciążę we wrześniu 2019. Poronienie nie miało wpływu na moje TSH i Inne wyniki tarczycy. Miałam je unormowane przed pierwszą ciążą.
TSH zaczęło mi szaleć dopiero w 30 tc.
Okej tak właśnie o to mi chodziło. No to super mam nadzieje ze tez mi się uda szybko zajść :(
 
Juz stary watek, ale odpowiem. W grudniu zaszlam w ciaze, ale poronilam. W tym grudniu, jak jeszcze nie wiedzialam, ze jestem w ciazy, to poszlam zbadac tarczyce i wyszlo mi tsh 5 ;(. Od razu wzielam tabletki, ale chyba nie zdazylam juz unormowac i mialam ciaze zatrzymana. Potem byly 2-3 pokrecone cykle i pierwszy unormowany i znow jestem w ciazy. Tym razem odpukac, wszystko idzie dobrze, a tarczyce pilnuje teraz mega.
 
Do góry