reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

sandra1982

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Kochane, zalaldam ten watek, bo na pewno predzej czy pozniej poruszymy taki temat.

Ja odrazu mam pytanie - moja mala od czasu do czasu kicha, ale katarku nie ma, nic jej z noska nie cieknie, idealnie pije mleczko z cyca. Czy mam sie martwic?

reklama

silunia

mama Zuzu
Miasto
Ambilly
Rozwiązania
0
Sandra moja miala to samo , balam sie ze jest przeziebiona , zadzwonilam do poloznej , przyszla i powiedziala , zeby sie nie martwic bo malutka w ten sposob oczyszcza sbie nosek ale chora napewno nie jest .....a twoje mleko najlepsze dla Saruni

Leyna

Mama Pitera i Micha :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
kichanie, tak samo jak czkawka jest normalnym objawem u takich małych dzieci, więc nie ma się co martwić, chyba że dodatkowo dziecię gorączkuje.

sandra1982

Rozwiązania
0
Dzieki dziewczyny, jestem spokojna :)
Co ja bym bez tego forum zrobila ??? ;D ;D ;D

sandra1982

Rozwiązania
0
Kochane, mam pytanko:
po jakim czasie odpadl Waszym maluszkom kikucik pepowiny? Pod spodem bylo idealnie wygojone cialko czy lekko zaczerwienione? Bo mojej malej z jednej strony juz sie odczepil, ale widze, ze jest tam lekkie zaczerwienienie. Dezynfekuje dalej w tym miejscu tak na wszelki wypadek. Mam nadzieje, ze juz w ciagu najblizszych dni pozbedzie sie tego.

Rybcia_21

Fanka BB :)
Miasto
Bydgoszcz Nottingham
Rozwiązania
0
Sandra1983 nie masz co sie bać,że w miejscu kikucika jest zaczerwienienie.Bo to objaw jest normalny.Goi sie i zasusza więc dalej rób spirytusem jak najczęściej.Mojej Dominisie odpadł kikucik w 12 dobie po porodzie.A jak odpadnie kikucik to jest jeszcze taka możliwość że będzie się sączyć troszke krew z pępuszka.Ale nie masz się czym martwić,bo to jest normalne z tego względu ze sie pampers ociera albo ciuszki.

Leyna

Mama Pitera i Micha :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Piotrusiowi też odpadł na 12 dzień po porodzie :) I też pierwszego dnia po odpadnięciu pępuszek był zaczerwieniony. Położna obejrzała i powiedziała, żebym jeszcze przez co najmniej tydzień osuszała pępuszek spirytusem.

sandra1982

Rozwiązania
0
No i odpadl jej kikucik ;D
Jeszcze w jednym miejscu zostal malenki strupek, ale mysle, ze odpadnie w ciagu najblizszych dni. W sumie nie jest az tak bardzo czerwony. Oczywiscie dalej jej osuszam, bo mi tez powiedziala polozna, zeby jeszcze to robic.

sandra1982

Rozwiązania
0
Bylysmy dzisiaj u pediatry i Sarek w ciagu rownych 2 tygodni przybral na wadze ponad pol kilo! :)
Jak wychodzilysmy ze szpitala wazyla 2700g, a dzisiaj w pampersie i pajacyku 3400g! Ogolnie jest okazem zdrowia :)
Jestesmy juz umowione na USG bioderek, na badanie sluchu i szczepienie (biore szczepionke skojarzona - platna 120zl, ale dodatkowo jest na HiB i nie trzeba dziecka kluc kilka razy).

reklama

silunia

mama Zuzu
Miasto
Ambilly
Rozwiązania
0
My kolejna wizyte mamy we wtorek i tez idziemy umowic sie na szczepienie , .....
Sandra to cudnie ze malutka tak przybiera ...olicz tylko pare gram na pampera ;D

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A U Lekarza... szczepienia, choroby i wszystko o zdrowiu naszych maluszkow Dzieci urodzone w marcu 2010 641
ewa0381 Nasze dzieci u lekarza - szczepienia, choroby, kontrole Dzieci urodzone w marcu 2007 1040
akinoM222 Czy szukać nowego lekarza ? Potrzebuję porady 11
Ewela1990 Zmiana lekarza w drugiej połowie ciąży. Ciąża, poród, połóg 16
K Klinika Invimed WROCŁAW- do jakiego lekarza? Staramy się 4
N Wizyta lekarza u noworodka Trójmiasto 3
M wybór lekarza Warszawa 1
B Wiek ciąży w długim cyklu. Kiedy do lekarza żeby dostać becikowe? Potrzebuję porady 12
M Wybór Lekarza Białystok Potrzebuję porady 5
AniaKaja Poród w Warszawie 2020 - wybór lekarza, szpitala, poloznej Przyszłe mamy 10
P Kochane co to? Biec do lekarza? Potrzebuję porady 5
O Pierwsza wizyta u lekarza Potrzebuję porady 14
S Ginekolog Radom, Pionki, Kozienice Potrzebuję porady 0
L Kiedy najlepiej iść do lekarza? Potrzebuję porady 9
A Kiedy do lekarza prosze o porady Ciąża, poród, połóg 15
A Czy mam isc z tym do lekarza Potrzebuję porady 2
J Usg u lekarza Potrzebuję porady 7
mfifi04 In vitro - polecenie lekarza Potrzebuję porady 0
I Czy to może być ciąża bliźniacza? Potrzebuję porady 17
LilithGoth32 Majówki u lekarza... Majowe mamy 2018 33
Parkolka Ciąża... do lekarza prywatnie czy NFZ? Ciąża, poród, połóg 19
M@gda Jak wybrać szpital, położną, lekarza BB położna radzi mamom 8
mama_gosi Odstawienie duphaston a wizyta u lekarza Ciąża, poród, połóg 16
M Zmienić lekarza czy iść do szpitala?:( Potrzebuję porady 4
K długie zapisy do lekarza Potrzebuję porady 3
M Proszę o polecenie lekarza z miejscowości- Żyrardów, Skierniewice, Rawa Mazowiecka i okolice :) Poleć szpital, lekarza, położną 0
S poszukuje lekarza Potrzebuję porady 0
A Czy to błąd lekarza ?! Potrzebuję porady 12
A Grudnióweczki u lekarza Dzieci urodzone w grudniu 2016 5464
pola06 nasze wizyty u lekarza zdjecia USG wyniki badania Dzieci urodzone we wrześniu 2016 185
M zdjęcie usg który tydzien (brak wiadomości od swojego lekarza) Ciąża, poród, połóg 4
natka90 Marcóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg) Dzieci urodzone w marcu 2016 116
Magda_z_uk Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg) Dzieci urodzone w lutym 2016 2535
żabila Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG Dzieci urodzone w styczniu 2016 31
M Zmiana lekarza prowadzacego a L4 i becikowe Potrzebuję porady 0
ewelak Wizyty u lekarza, zdjęcia z USG naszych maluszków Dzieci urodzone w lipcu 2015 425
J Staramy się i szukamy lekarza Staramy się 1
M Lekarz prywatny a szukanie lekarza na NFZ - czy za bardzo panikuję? Potrzebuję porady 12
anka87a Skarga na lekarza Potrzebuję porady 4
aniam141 Lutowa mama u lekarza Dzieci urodzone w lutym 2015 2815
sunovia Nasze wizyty u lekarza, usg - bez komentarza. Dzieci urodzone w październiku 2014 126
wesolutka85 Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :) Dzieci urodzone we wrześniu 2014 2904
Malusiolka Wizyta u lekarza! Staraczki 2013 w ciąży 284
Straciatella Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG Dzieci urodzone w maju 2014 3021
vinga89 wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek Archiwum styczeń 2014 7846
Felidae Rozwój kwietniowych maluszków-Relacje z wizyt u lekarza. Dzieci urodzone w kwietniu 2013 789
jeny79 L4 w ciązy płacone przez zus a zmiana lekarza prowadzącego ciązę.. Porady prawnika 8
Galaxia Wizyty u lekarza, USG Dzieci urodzone we wrześniu 2013 3806
B Szczepienia, wizyty u lekarza i zdrowie maluszków Dzieci urodzone w listopadzie 2012 56
L Nasze dzieci u lekarza. Dzieci urodzone we wrześniu 2012 876