reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

Mada, to Was Ami zalatwila!

Piotrusiek przeziebil sie w przedszkolu. Plakal wczoraj cala noc. Bylismy u lekarza, bo skarzyl sie na bol ucha. To niby nic powaznego, ale jutro do przedszkola nie idzie. Pytal, czy w takim razie mozemy isc "na kulki". :-D
 
reklama
mada- wiesz co, są takie czopki nasenne dla dzieciaków. wiem, bo ola przed tomografią dostała. nic inwazyjnego, a można spokojnie wszystkie badania wykonać.

olesia- zdrówka dla pitonka!

u nas (odpukać) dziewczyny zdrowe.
 
Ollesiu- zdrówka dla Piotrusia... co by nie musiał z kulek rezygnować;-)

Ewa-
dziękuje Ci kochana dziękuję, mam nadzieję że my tez możemy zaaplikować takie czopki, jak możesz to napisz mi choć nazwę to sie zorientuję czy moge tez podać takie Ami.Podawałaś je przed samym badaniem czy w domu?? i nawet nie wiesz w jaki stan mnie wprowadziłas...normalnie aż mnie trzęsie jak pomyślę że była możliwość uśpienia młodej i byłoby juz po wszystkim:wściekła/y:no chyba ze my niemożemy:baffled:

a u nas wczoraj po przedszkolu śpik po pas...podaje rutinacee aby cos wiecej sie nie przyplątało i zakrapiam nos...mam nadzieje ze do poniedziałku wszystko przejdzie, bo młoda nie przeżyje bez przedszkola:-p
 
Ewa- dziękuje Ci kochana dziękuję, mam nadzieję że my tez możemy zaaplikować takie czopki, jak możesz to napisz mi choć nazwę to sie zorientuję czy moge tez podać takie Ami.Podawałaś je przed samym badaniem czy w domu?? i nawet nie wiesz w jaki stan mnie wprowadziłas...normalnie aż mnie trzęsie jak pomyślę że była możliwość uśpienia młodej i byłoby juz po wszystkim:wściekła/y:no chyba ze my niemożemy:baffled:

mada- niestety nazwy nie pamiętam, bo małej zapodali to w szpitalu. o ich istnieniu dowiedziałam sie od pediatry.
oczywiście pewnie nie zapodaliby, gdybym nie upomniała sie:wściekła/y: bo oni od razu narkozę chcieli oli zapodać.
także najlepiej pediatry zapytaj. szkoda, że kolejny termin przepadł:-( wyobrazam sobie, jaki to dla ciebie stres.
 
Dzieki Dziewczyny za zycznia zdrowia dla Piotrulka. Niestety chorobsko sie rozwinelo (i kulki Piotrusia ominely). Teraz Piotrus ma zapalenie migdalkow, boli go ucho i jest zasmarkany. Weronika oczywiscie sie zarazila i ma zapalenie oskrzeli. Siedzimy w domu do konca tygodnia. :zawstydzona/y:
 
ollesia już koniec tygodnia, jak Kreciki?
ja znowu zaczęłam podawać esberitox, Wojtka złapało gardło, ale na szczęście Aluta się nie dała:tak:
 
Jeszcze w piatek nie wiedzielismy czy po weekendzie Piotrus wroci do przedszkola, ale w niedziele zdecydowalismy, ze jednak tak. Pani w przedszkolu powiedziala mi, ze w zeszlym tygodniu byly takie dni, ze nie bylo 14 dzieci. Wszyscy chorzy.
 
ollesia - u nas podobnie. wczoraj miały być zdjęcia grupowe, ale odwołali. u julci w grupie było tylko 7 dzieciaków.
a dziś - obie moje laski wstały z gorączką i kaszlem:-(
 
oj przedszkole wystartowało to i choróbska też...oby omijały nasze dzieciaki wielkim łukiem

u nas jak narazie zdarzył sie lekki katar ale dałyśmy rade
a tydzień temu w środe wieczorem miała temp.38,8 ...wystraszyłam się bo ona nigdy nie goraczkowała, o 19-juz spała, dałam jej paracetamol i byłam gotowa na wizyte u lekarza a ta wyobraźcie sobie w czwartek o 5.30!! wstaje , zdrowa jak ryba i chce do przedszkola...po dłuzszym debatowaniu z K. przez tel. posłałam ja do przedszkola i do dziś nic nie wróciło:eek:
 
reklama
mada- tam na forum olusiowym, b. dużo dzieciaków w ostatnim czasie miało gorączkę bez rzadnych dodatkowych obiawów, córeczka mojaj kolezanki również. sytuacja podobna do twoje- wieczorem gorączka, rano- przedszkole. może też jakiś wirus:confused:

moje laski chore.
zaliczyłam wczoraj pediatrę. jakiś wirus.
na razie dostałam eurespal. nie wiem, czy jutro jednak jeszcze raz nie podskoczę bo z julą co raz gorzej i skarży sie na ból w klatce. zobaczymy co noc przyniesie.
 
Do góry