reklama

ubranie niemowlaka w domu

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez misia0192, 18 Kwiecień 2013.

1. misia0192

misia0192 Zaciekawiona BB

Jak ubieracie swoje niemowlaczki w domu latem??, niestety mieszkam na poddaszu i JUZ w domu jest ok 24 stopni a latem jest czasami nawet ok 29 wiec nie wiem jak go bede ubierac...

2. kasiekz

kasiekz Fanka BB :)

latem moja miała 2-3 miesiące i siedziała w samym pampersie w wielkie upały. jak było ok 26C to miała tylko koszulkę z krótkim rękawem, a jak mniej to bodziaka z krótkim i cienkie skarpetki. dziś lata w bodziaku z długim rękawem i skarpeteczkach (po domu):)

3. reklama
  4. aniag78

aniag78 Fanka BB :)

Temperatura w domu podskoczyła do 21 stopni, młody śmiga w bodziaku z długim rękawem, skarpetkach i cienkich spodniach. W następnym tygodniu pewnie przerzucimy się na krótki rękaw i zabierzemy spodenki.
    W większe upały włączamy klimatyzację, bo niestety w domu może dojść do 30 stopni.

5. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

jeśli latem macie 29 stopni to dzidzia może być spokojnie w samym pampersiaku :) zresztą sami szybko nauczycie się odgadywać czy nie jest mu za zimno lub za gorąco ... zimne rączki czy stópki nie oznaczają jeszcze że dziecku jest zimno, po prostu te miejsca są słabo ukrwione ... ale np. jeśli dziecko ma gorący kark i plecki to ewidentny znak że jest mu za gorąco i trzeba je troszkę rozebrać ... :-)

6. kwiatuszek1412

kwiatuszek1412 Początkująca w BB

Mała ma już na sobie tylko body i skarpetki,czasem spodenki(cienkie,takie do kolanek).Ewentualnie sukienkę...:-)

7. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

Oj to nie zazdroszę, znam dobrze co to znaczy. Pamiętaj żeby nie przegrzewać malucha, jak są upały koszulka i pampers, a tak jak jest teraz wg mnie to najgorszy moment bo się nie wie, raz zimno/chłodno, raz gorąco. I tak ubieranie/rozbieranie.

8. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

hej mamanatanielka :-) widzę że nasze smyki mają tak samo na imię :-)

Poleć forum