reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Udany transfer in vitro

kochana, ludzie do tej kliniki setki tysięcy km robią, mają pacjentów nawet ze Stanów, więc o czymś to chyba świadczy
🙂
 
reklama
Witam wszystkie drogie panie🥰
Jestem tu nowa. Odważyłam się napisać, ponieważ jestem obecnie kilka dni po transferze i mam pytania odnośnie tego tematu, a nie znam nikogo kogo mogłabym podpytać....czy któreś z was udało się za pierwszym razem podchodząc do in vitro zajść w ciążę? Jak czułyście się po transferze? Czy któraś z was odczuła moment implantacji? Kiedy odczuwalne były pierwsze zmiany w waszych organizmach ??? Dziękuję z góry za odpowiedz 🥰buziaki 😊
Witam,
widzę, że napisałas swój post już jakiś czas temu. Chciałabym sie zapytać jak wygląda u Ciebie sytuacja? Wymarzony dzidziuś już na świecie? Bardzo lubię czytać historię na forach kobiet, które pomimo trudów zostały mamy. Wierzę, że też mi się w końcu uda. Obecnie zastanawiamy się z mężem nad komórkami z dawstwa. Lekarz powiedział, że dla nas to jedyna opcja na zostanie rodzicami, i oczywiście chcę tego bardzo, ale to by znaczyło, że dziecko nie będzię miało moich genów. Muszę jeszcze dużo przemyśleć, ale liczę, że uda mi się znaleźć wsparcie i argumenty, które pomoga mi podjąć decyzję.

Dużo szcześcia i ciepła!
 
Do góry