reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uderzenie w brzuch w ciąży

Mawella

Początkująca w BB
Dołączył(a)
31 Marzec 2022
Postów
18
Witam,
Potrzebuje porady, to moja pierwsza ciąża, w dodatku z wieloma problemami na początku, zdaje sobie sprawę, że mogę być przewrażliwiona, poza tym nie mam z kim porozmawiać na tematy związane z ciąża. Jestem w 27tc +5 dni. Dziś przy przebieraniu się objechała mi ręka i uderzyłam nią w brzuch. Wydaje mi się, że nie było to mocno, bo nie zabolało mnie nawet ale od tamtego czasu dziecko mniej aktywne, i zaczynam świrować. Powiedzcie mi proszę, czy zdarzyło Wam się coś podobnego , zanim wyrzuty sumienia mnie zjedzą. Pozdrawiam
 
reklama
Mi pies (40kg) skoczył na brzuch i nic mi się nie stało ALE forum to nie zespół diagnostów i nikt Ci nie powie, że na 100% tak będzie. Jeśli się bardzo niepokoisz idz na IP nikt Cię tam nie wyśmieje. :)
 
Uderzyłaś się własną reką w trakcie przebierania - dobrze zrozumiałam?
Jeżeli tak, to w ogóle nie przejmowałabym się tym.
Tak, ręką mi objechała przy wkładaniu spodni, przepraszam, że chaotycznie napisalam i dziękuję za odpowiedź.
 
Ja też uważam,że nic się nie stało. Na mnie wpadło pędzące dziecko.. Ale nawet miloom komentarzy nie da Ci spokoju, wiec najlepiej umow się do lekarza i sprawdź sama:)
 
reklama
Nie wiem czym miałabyś zaszkodzić dziecku. Uderzeniem własną ręką?! Jechanie na IP? No bez przesady. Wyluzuj dziewczyno bo przed Tobą jeszcze kilka ładnych tygodni do rozwiązania.
 
Do góry