reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ujemna beta , a ciąża?

PannaCiekawa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2019
Postów
58
Witam wszystkie dziewczyny
Mam taki problem, 13 czerwca miałam miesiączke później w lipcu nie dostałam na czas okresu , w tym czasie zrobiłam test ciazowy i wyszły dwie kreski jedna blada oczywiście po czym dostałam okres który trwał kilka dni w sierpniu dostałam okres normalnie gdzie nie bolał mnie brzuch itd jak zawsze i krwawienie było słabe w tym czasie zrobiłam może z 10 testów ciazowych gdzie zaden nic nie wykazal , wszystkie negatywne , tydzień temu zrobiłam bete wyszła <1,2 po 4 dniach jak powtórzyłam znów wyszła <1,2 ..mimo tego mam objawy ciążowe piersi mam obrzmiałe jakąś zgage wzdęcia uczucie ciągnięcia w brzuch wrażliwość na zapachy i już sama nie wiem zaczynam schizowac czy jednak jest możliwość że jestem w ciazy? Czy to może już raczej ciąża urojona? ( wiem pewnie napiszecie że trzeba było iść do lekarza , ale panicznie się boję , gdyż zostałam z tym wszystkim sama) z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
 
reklama
Rozwiązanie
U
@Fado123 niestety ma rację. Myślę że "objawy" poprostu sobie wmawiasz. Sama w zeszłym miesiącu zauważyłam u siebie podobne objawy heh ale niestety tylko je sobie wmówiłam
Przykro mi ale nie jesteś w ciąży , nie ma takiej możliwości , po 1 miałaś @ a po 2 beta świadczy tylko o jednym , musisz to zaakceptować i zacząć się starać ,ale nie nakręcać choć wiem ,że tylko łatwo się mówi
 
Przykro mi ale nie jesteś w ciąży , nie ma takiej możliwości , po 1 miałaś @ a po 2 beta świadczy tylko o jednym , musisz to zaakceptować i zacząć się starać ,ale nie nakręcać choć wiem ,że tylko łatwo się mówi
Dziękuję, ale zaczynam się właśnie nakręca , czekam na okres w tym tygodniu mam dostać ale skąd te objawy ciążowe?
 
Dziękuję, ale zaczynam się właśnie nakręca , czekam na okres w tym tygodniu mam dostać ale skąd te objawy ciążowe?
Takie objawy często towarzysza pms , a druga sprawa głowa robi swoje , ja Ci powiem ,że starałam się 2 lata i co miesiąc miałam nowe "objawy ciąży" a @ zawsze przychodziła , dopiero jak odpuściłam i nie miałam żadnych objawów ,a test zrobiłam "pod przymusem " to zobaczyłam 2 kreski he he
 
Takie objawy często towarzysza pms , a druga sprawa głowa robi swoje , ja Ci powiem ,że starałam się 2 lata i co miesiąc miałam nowe "objawy ciąży" a @ zawsze przychodziła , dopiero jak odpuściłam i nie miałam żadnych objawów ,a test zrobiłam "pod przymusem " to zobaczyłam 2 kreski he he
Tylko ja mam wrażenie że to się ciągnie od lipca te objawy może i masz rację muszę poczekać, a jak już będę tak mocno schizowac to wybiorę się do lekarza , ogólnie myślę że mam większy brzuch itd itd, chore się to już zrobi aj
 
Tylko ja mam wrażenie że to się ciągnie od lipca te objawy może i masz rację muszę poczekać, a jak już będę tak mocno schizowac to wybiorę się do lekarza , ogólnie myślę że mam większy brzuch itd itd, chore się to już zrobi aj
To może warto jednak teraz udać się do ginekologa? może coś innego się dzieje? a poza tym skoro chcesz być w ciąży ,to warto zobaczyć czy wszystko ok ?
 
reklama
Do góry