reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ułożenie pośladkowe/główką do dołu

kanga_aga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Marzec 2005
Postów
1 217
dziewczyny.. jak się Wasze dzidziusie ułożyły w brzuszku??

mój Franek ułożył się pupą do dołu.. jak się nie odwróci to będzie już na pewno cc albo wymuszone SN.. trochę się martwię, bo jak teraz już tak leży to ma małe szanse na odwrócenie się..
 
reklama
agamamaani, jeszcze się może odwrócić!
Mojej znajomej się Bebe przekręciło 2 razy w ciągu ostatnich 4-6 tygodni. Co prawda w sumie i tak wylądowało pupą do dołu, ale odwrócić się może :)
Moja Dzidzia na razie jest chyba główką w dół (w niedzielę rano była :)), ale tak się wierci i kopie w różnych miejscach, że to chyba nie jest ostateczne położenie.
A dlaczego tak bardzo nie chcesz cesarki?
 
Moja Lenka też przynajmniej jeszcze na ostatniej wizycie była ułożona miednicowo. Lekarz mi wtedy powiedział że jeżeli mała sie nie obróci to będzie CC, ale spokojnie jeszcze może to zrobić, więc czekam do następnej wizyty - zobaczymy. ;) ale nie ukrywam że wolałabym rodzić naturalnie, bo po cesarce z tego co słyszałam kobieta źle się czuje.
Aga a co to jest SN?
 
NAkrętka źle mnie zrozumiałaś.. ja wolę CC - choćby dlatego że pierwsze miałam CC i teraz rodzenie SN ( SIŁAMI NATURY) mogłoby byc niebezpieczne (tylko dwa lata różnicy.. choc lepiej rodzić SN bo szybciej sie do formy wraca..

MYcha mam nadzieję, że CI wyjaśniłam ..
buziaki
 
Moja dzidzia jak na razie też jest ułożona główka do góry, jak leżę to wyczuwam ją bardzo dokladnie. Zobaczymy czy cos sie zmieni do następnego usg
 
A mój mały jest ułożony poprzecznie , przynajmniej było tak dwa tygodnie temu
 
Co do tego jak moje teraz leżą to się dowiem za tydzień bo przełożyłam wizytę i jadę na usg w następny poniedziałek. mam jednak zamiar długo przemawiać do moich brzdąców co by się pięknie ułożyły do cesarki. ;) Nie wyobrażam sobie nawet naturalnego porodu! ::)
 
U mnei bylo główkowe a od soboty po "panice" okazało się miednicowe.W moim przypadku nie ma to większego znaczenia bo i tak będzie cc ze względu na krtótki odstep czasu między cięciami oraz ze względów psychicznych :p
Tyle,że w ulożeniu miednicowym nie ma takiej frajdy z kopania :(
 
reklama
U mnie faceciki leżą poprzecznie więc wskazanie do CC choć wszystko może się jeszcze zmienić, ale powiedziałam już mojemu ginowi, że ja Sn rodzić nie będę.....;) i on stwierdził, że skoro nie to nie....i zrobi mi CC ;)
 
Do góry