reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ułożenie pośladkowe/główką do dołu

A on się zdziwił?? prosze cię mnie się wydaje że to chyba normalne że nie chcesz rodzić SN nie? :)
 
reklama
Aga! Zazdroszczę, ja jeszcze przed rozmową na ten temat. Mam nadzieję, że jej efekt będzie taki jak u ciebie. ;)
 
Ja też się "czaiłam" z tą rozmową, ale na ostatniej wizycie zapytałam...i jak zwykle usłyszałam, że nie ma przeciwwskazań do porodu naturalnego jesli tylko dzieciaczki się dobrze ułożą....a ja na to " ..o nie :p nawet jak się ułożą głowkami do dołu to ja nie zamierzam rodzić drogą naturalną..."...lekarz na mnie popatrzył....i powiedział ..."no już dobrze...przecież pani nie zmuszę ;) będzie CC".... Margolis poprostu sobie nie wyobrażam rodzić dwójki dzieci SN, rodząc jednego martwić się już co z drugim...o nieeeee...a potem może jeszcze przy drugim okazać się, że właśnie się odwrocił i będzie CC...i przejść dwa porody w jednym SN i CC i już być "pokaleczoną z każdej strony" ::)
 
Moja była ułożona poprzecznie najpierw główką po prawej stronie, teraz czuję, że główkę ma z lewej strony, tylko, że ja miałam robione USG dopiero 2 razy, a mam wrażenie, że Wy chodzicie częściej. Ja przewiduję jeszcze tylko 1 USG, dopiero w sierpniu. :)
 
nie u mnie to też było 3 USG - zrobione tydzień wcześniej niż w przepisowym 34 tc ze względu na moją wątrobę - żeby się zorientować jak leży mały i jak sie rozwija - czy ew. sterydów mu nie trzeba dac na przyspieszenie rozwoju, jak łożysko itp..
wszystko się okazało ok a łożysko ma dopiero 2 stopień dojrzałości więc może do terminu ( czyli do 2 września doczekam)
 
Ja 3 usg bedę miała 31 lipca i wtedy sie dowiem o ułożeniu dzidzi ale czuję, że jest już główką w dole a nózkami fika mi pod żeberkami :)
dodam, że chcę rodzić SN tak jak za pierwszym razem.
 
reklama
Do góry