reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ułożenie pośladkowe/główką do dołu

Moja Zuzia 25 maja miala glowke po prawej stronie,a juz 19 czerwca miala na dole - co tez potwierdzilo sie na kolejnej wizycie 26 czerwca. :D
 
reklama
Moja Dzidzia ułożona jest póki co poprzecznie, z główką po prawej stronie.
A co d o usg to mam robione regularnie,z każdą wizytą u ginki co 3 tygodnie.
 
Moja Lenka jeszcze na ostatniej wizycie była ułożona miednicowo, zobaczę w poniedziałek - bo mam wizytę- czy cos się zmieniło :)
 
Mój chłopaczek juz od jakiegos dobrego miesiąca jest ulozony główką w dół, czuję to po ruchach no i chyba po moim kształcie brzuszka, który jest bardzo szpiczasty :) oby tak do końca :)
 
A ja na usg stwierdzajace polozenie naszej Niespodzianki (to juz chyba w ogole ostatnie usg) ide dopiero za tydzien, tj.20lipca i juz nie moge sie doczekac kiedy bede cos wiecej wiedziec na ten temat! Na razie wiem tyle, ze miesiac temu bylo ulozona dzidzia podluznie, ale nic wiecej-czy glowka czy pupcia do dolu. A nasza Niespodzianka strasznie sie wierci, co chwila wyczuwam ja to z lewej strony to z prawej, to wyzej, to nizej...Aby do usg, to bedzie juz 34 tydzien, wiec chyba juz polozenie tak zostanie do porodu?
 
moje kochanie jest juz od jakiego czasu ulozone glowka do dolu lezy na samej macicy a szyjke mam krotka na szczescie zamknieta na nastepnym usg ma zwrocic na to szczegolna uwage
 
Dziewczyny, skad wy wiecie jak Dzidzia lezy?!
Moja sie gdzies tam wierci, czasem kopnie tu, czasem walnie tam...
Nie jestem w stanie w zaden sposob rozpoznac czy to glowa, noga, pupa, reka czy co tam jeszcze moze byc... :p
Nastepne usg mam 2go sierpnia, moze wtedy sie zorientuję...
 
reklama
Można rozpoznac po tym gdzie dzidzia kopie.Gdy mój maluch był ulozony główką w dół to skopana była górna częśc brzuszka i boki,ale jak sie odwrócił pupcią do dołu to kopniaczki czuję w pobliżu łona ;) czasami mam wrażenie,że włada mi stópki do pochwy ;)
Chociaż nie wiem czy znowu się nie przewrócił bo wali mnie po całym brzuchu ;)
 
Do góry