reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ułożenie pośladkowe

Salta o tak są jak najbardziej trafnym określeniem:)moja córcia wykonała je na stole operacyjnym ku zdziwieniu wszystkim tam przygotowanych do cc.Na świat przyszła po 48 godzinach po tym swoim wybryku.Wszystko się może zdarzyć.POZDRAWIAM
 
reklama
Po wczorajszym usg nadal Maleństwo jest ułożone pośladkowo. Owszem obraca się, ale tylko wokół własnej osi: raz kręgosłup ma z mojej lewej strony raz z prawej. Czyli cesarka coraz bardziej realna.
 
Moka u mnie to samo..nie martw sie Natura wie co robi, widocznie tak ma być..duzo nad tym myślalam, nie przypadkowo chyba dzidzia się tak układa-może przy SN byłyby jakieś komlikacje czu cuś?Ja jeszcze dzidzię zobaczę w czwartej a potem 27..ale nie licze na obrót..teraz juz bym nie chciala...dzidzia ma malo miejsca jeszcze sie pępowiną okręci:-(Merc Elite to najnowsza MOBA ze studia Bigpoint osadzona w niedalekiej przyszłości. Dołącz do gry już teraz i to za darmo w każdej przeglądarce
W dziejach starożytnego Rzymu wydarzyły się jedne z najciekawszych wydarzeń historycznych. W grze Romadoria mamy okazję wcielić się w przywódcę jednej z rzymskich kolonii i tym samym wpłynąć na przebieg tamtej epoki. Jeśli sprawdzimy się jako zarządca i dowódca wojska, sukces będzie w zasięgu ręki!
Dołącz do Sherlocka Holmesa i doktora Watsona w mrożącej krew w żyłach przygodzie! Podnieś zasłonę tajemnicy i odkryj starożytny sekret Baskerville i bagna Devonshire!
Aion Online to darmowa gra online do pobrania autorstwa NCSoft. Ten znany producent MMO ma już na swoim koncie m.in. dwie części Guild Wars, popularnego Lineage II czy City of Heroes – grę o ciekawej i oryginalnej tematyce. Aion Online jest najbardziej klasycznym MMORPG-iem NCSoft, które pomimo dużej konkurencji na rynku, zdążyło już sobie zjednać ogromną rzeszę fanów.
Kraina Wikingów stoi przed Tobą otworem! Walcz, zdobywaj i stań się najlepszym wojownikiem na całym kontynencie. To nie będzie proste zadanie, ale jeśli wykażesz się ponadprzeciętnymi umiejętnościami, żadna przeszkoda nie popsuje Twoich ambicji. Czy czujesz się na siłach by dokonać wielkich czynów?
Firma Blue Byte coraz silniej specjalizuje się w darmowych grach przeglądarkowych. Tym razem na zlecenie giganta branży – Ubisoftu – stworzyli pełnoprawnego, sieciowego następcę kultowej serii Heroes of Might & Magic. Najnowsza odsłona – Might & Magic Heroes Online – nie instaluje na dysku nawet megabajta: włączamy ją w przeglądarce i nie płacąc ani złotówki, możemy się bawić do woli!
Fani Harry'ego Pottera mają kolejną produkcję dotyczącą młodych czarodziejów - Wizard101 to nowa produkcja ze studia Gameforge, w której wcielamy się w rolę adepta szkoły magii. Jak na darmową grę, jest to rozbudowana produkcja, która nie tylko pozwala na rozwój bohatera i walkę z innymi graczami, ale również oferuje swój własny wątek fabularny.
 
Ostatnia edycja:
Lilijko też myślę podobnie. Moje Maleństwo siedzi na pupie co najmniej od połowy ciąży, więc może mu tak po prostu wygodnie. Ale już mogłoby wyjść, bo mamusia bardzo niecierpliwa:)
 
Do góry