reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiona pozycja ;-)

reklama
ada1,
Aleś zdeterminowana  ;D Walcz, walcz dziewczyno  ;D

Wszystkie pozycje pozwalające na głęboką penetrację są przyjemne  ;D "na pagony" jest moją ulubioną ;)
Ostatnio kiedy się kochaliśmy oceniłam stan swojego owłosienia na nogach za naganny i tak się uśmieliśmy z tego, że "na pagony" zakończyło się na wesoło - "na klauna" ;D
Czy Wam także zdarza się z wielkiego, euforycznego porządania zmienić seks (jakąś śmieszną, nie zamierzoną całkowicie uwagą) w seks na wesoło? Czy raczej w skupieniu czekacie na finish?
 
agwa ja nieraz cos chlapnelam glupiego i moj mezulek az zwijal sie ze smiechu ..ale wtedy jest fajnie i zabawnie ,,,,lubie takie sytuacje rozladowuje to kazde napiecie i wogole milo jest tak czasem pobqaarszkowac w humorku :)
 
oj, to ja strasznie powazna jestem ;D ale nasz sex jest taki troche dziwny, wiec zwyczajnie nie ma czasu na rozmowy. przed, po, ale nie w trakcie. za szybko, za mocno, za intensywnie ;) .
 
Witam ponownie no u mnie już też powoli trzeba uważać na brzuszek więc narazie na jeźdzca albo od tyłu na kleczonco super dzizdzi sie chyba wkurza ale pozniej spi
 
Anula19 ale tobie dobrze też bym chciała żeby mi brzuszek przeszkadzał- ale coś nie mogę sie go doczekać.A tak nawiasem mówiąc są jakieś pozycje gwarantujące szybko powodzenie tzn fasolke?
 
ada1   jedno napewno ci zagwarantuje jesli skupisz mysli na czyms innym i nie bedziesz myslec o upragnionej fasolce i wezmiesz to bardziej na luz to i Ty doczekasz sie upragnionego brzuszka i malusiej Fasoleczki w nim  ;D


-czego Ci zycze z calego serca- :)
 
Tuśka21 -wiem chyba troszke za bardzo przesadzam i postaram się zastosować do tego co mi napisałas.Na pewno jest w tym dużo racji.Dzięki
 
jak mozesz ada1 to zmezem zmiencie poprostu miejsce pobytu - wyjedzcie gdzies ... zmiana klimatu tez bardzo wpylywa na plodnosc ... i na udane pozycie (udane w sensie poczecia fasolki :D)
 
reklama
wiki.25 pisze:
agwa ja nieraz cos chlapnelam glupiego i moj mezulek az zwijal sie ze smiechu ..ale wtedy jest fajnie i zabawnie ,,,,lubie takie sytuacje rozladowuje to kazde napiecie i wogole milo jest tak czasem pobqaarszkowac w humorku :)

Czy mozemy poznać stosowne cytaty ? :) O ile forum takie treści zniesie... ;D
 
Do góry