reklama

Ulubiona pozycja ;-)

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez Agnexx, 15 Maj 2005.

1. Agnexx

Agnexx Gość

W jakich pozycjach lubicie się kochać?
    Ja uwielbiam pozycję od tyłu. :)

2. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

widze że wątek ten cieszy się popularnością w sensie czytania a nie odpowiedzi. ;D
    No co kobity wstydzicie się? ;) ;D

A ja się nie wstydzę.
    Tak jak Agnexx lubie się kochać od tyłu, ale kiedy kocham się z moim mężem to zazwyczaj podczas stosunku i tak zmieniamy pozycję na najbardziej nam wygodną.

Ale najlepsza pozycja dla mnie jest " na jeźdźca" ;D
    Pozdrawiam.

3. reklama
  4. tuśka21

tuśka21 Fanka BB :)

no no no ,,,, coz za watek :)

ja najbardziej w ciazy (poki sie kochalm - no niestety teraz niie moge .... ) to tez " na jeźdźca" - lubie te pozycje bo sama moge kontrolowac wszystkie ruchy.

Pozdrawiam WAS :-*

5. mobugaj

mobugaj Fanka BB :)

Cześć mamuśki! Ten wątek dziewczyny czytają, a mało co piszą hi hi hi. Ja przed ciążą lubiłam od tyłu a teraz mi się pozmieniało. Mam uczucie, że mi dzidunio wisi w brzuchu. Jak jestem na górze to mój kochany narzeka (lubi być głównym operatorem). Tak więc kochamy się od przodu ja na kanapie a on na kolanach - mi tak odpowiada najbardziej. A tak w ogóle zrobiłam się bardziej czuła i sentymentalna moja druga połówka też. Pozdrawiam Monika

6. ANIA 22

ANIA 22 Zaciekawiona BB

WITAM wszystkie panie.Jestem w 21 tyg.ciąży i nabrałam ochoty na seks ,bo w 1 trymestrze niestety jej nie miałam.Ale teraz cieszę się bliskością ,a jeżeli chodzi o ulubione pozycje to na jeżdżca może być, ale teraz zaczyna mi przeszkadzać mój brzusio,najczęściej kochamy się na boku lub na brzegu łóżka.CHCIAŁABYM INACZEJ ALE CÓŻ NARAZIE MUSI MI TO WYSTARCZYĆ ;) .
    POZDRAWIAM

7. Gosiula

Gosiula Fanka BB :)

Przed ciążą i w trakcie jak jeszcze "nie było" brzucha ;) lubiłam "na jeźdzca" i w pozycji klasycznej. Ale teraz najczęściej kochamy się w pozycji bocznej, bo brzuszek jest, że tak powiem, spory :laugh:
    Buziaczki!

8. anusiakanusia

anusiakanusia Styczniowe mamy'06

Hmmm, dobre pytanie. CHyba jednak od tylu (na pewno tatus malenstwa lubi te pozycje- zreszta z tego co sie domyslamy w tej pozycji zostalo poczete), choc czasami i ja mam ochote poszalec... No teraz musze sie troszke oszczedzac. Pozdrawiam.

9. Anula19

Anula19 Aktywna w BB

szczeze dziewczeta to dla mnie nie ma nielubianej pozycji wszystkie kocham

10. reklama
  11. kinia.p

kinia.p Fanka BB :)

A ja uwielbiam taką, w której leży się na pleckach, zgina w pół, zarzucając stópki na ramiona mężczyzny, tak, ze na całej długości nogi przylegają do jego torsu i brzucha. Tak jak "nogi na pagonach" tylko, ze maksymalnie pogłębiona i ja biedna całkiem przycisnięta do łoża bolesci i rozkoszy ;) To się chyba "scyzoryk" nazywa, nie jestem pewna... Niestety w ciazy kompletnie odpada. no i w ogóle trzeba być wygimnastykowaną dziewczynką :)
    Od tyłu także bardzo ale leżąc płasko, nie "na pieska" :)

12. Naur

Naur Fan(ka)

Od tylu (na pieska) ::) na stojaco od tylu, klasycznie (najlepiej na stole ;D ), na jezdzca ale tylem do partnera.
    a tak poza tym, oczywiscie rózne inne mozliwosci..

Poleć forum