reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiona pozycja ;-)

reklama
ada, to takie okreslenie znajomej poloznej ;D wojskowe nieco ;) co to sa pagony wiesz? to, co zolnierz ma na ramionach munduru. wiec po stosunku dobrze jest, zeby dziewczyna polozyla nogi jak najwyzej, zreszta jesli lubicie takie pozycje, w ktorych nogi trzyma sie na ramionach mezczyzny to juz w ogole super. podobno to b.sprzyja zaplodnieniu.

metoda sprawdzona chocby przez siostre tejze poloznej. strali sie o dziecko pol roku, zwierzyla sie w koncu siostrze, ta poradzila odpowiednia pozycje i w tym samym miesiacu pojawila sie fasolka :D moze to i zbieg okolicznosci, ale nie zaszkodzi ;)
 
Dzięki teraz już wszystko jasne napewno spróbuje można powiedzieć z tego co piszesz że to już sprawdzona metoda. A zawsze już po stosunku to prawie wszystko nasienie wycieka na zewnątrz a tu może faktycznie trzeba je zatrzymać w srodku
 
nie tylko zatrzymac, ale i odchylic sie tak, zeby splynelo odpowiednio gleboko. z tego, co polozna mowila to istotne zwlaszcza przy nieprawidlowej konstrukcji szyjki macicy (jej siostra miala jakies -zgiecie). fachowcem nie jestem, powtarzam tylko czyjes slowa, ale slyszalam tez i od innych osob, ze to sqtqje. w kazdym razie powodzenia :) i nie dziekuj!
 
Chyba chodzi o tyłozgięcie, ja też takie posiadam... ::)
O Patryka nie musieliśmy się starać, bo zrobił nam niespodziankę... ;D wystarczyła chwila zapomnienia... :laugh:
O Sebastiana staraliśmy się 3 miesiące i z tego co dowiedziałam się od znajomych kobiet, to szybko nam się udało... ;)
 
agne
Agnexx pisze:
Chyba chodzi o tyłozgięcie, ja też takie posiadam... ::)
O Patryka nie musieliśmy się starać, bo zrobił nam niespodziankę... ;D wystarczyła chwila zapomnienia... :laugh:
O Sebastiana staraliśmy się 3 miesiące i z tego co dowiedziałam się od znajomych kobiet, to szybko nam się udało... ;)

jha mam przodozgiecie ..i o kamilka tez niemusielismy sie starac bo byl odrazu a teraz 2 m-ce i nic..narazie sobie odpuscilam....moze fakt to przodo czy tylo zgiecie ma jakis wplyw ????
 
Agnexx pisze:
ada1, głowa do góry... :) 3 miesiące starań o niczym nie świadczy... ;)

Nie !!!! Odwrotnie ! Głowa na dół, nogi do góry ! Przy trudnościach z zajściem zaleca się dosłownie stanie na głowie po wytrysku przez kilka minut ! :)
 
reklama
Do góry