reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubione zabawy naszych dzieci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Możliwe :) To teraz niech inni mówią "nie wolno" i niech im się do gardeł dobiera!
Normalnie muszę jej paznokcie co drugi dzień obcinać, bo cała podrapana chodzę!

Ciekawe, gdzie bym 4m tunel postawiła u nas ;p
Czemu nigdzie (w okolicy) nie ma mieszkań takich, jakie ja chcę!!!
 
reklama
Ciekawe, gdzie bym 4m tunel postawiła u nas ;p

Zawsze mozna po skosie ustawic ;-)
 
Będziemy kombinować. Teraz żałuję, że mamy taką półkę pod ławą w pokoju. Tam by się dobrze czołgało ;p
 
A te tunele mozna rozbudowywac badz pomniejszac najmniejszy odcinek ma dwa metry.A tak naprawde to z kilku krzesel mozna tez zrobic i nakryc duza narzuta czy kocem.
 
Swietny pomysl z takim tunelem, ale nie na moje mieszkanie :-( :-( :-(
Musialabym sciane do sasiada przebic to moze by na styk wszedl :-D
 
A propos mieszkan - planuje remont u Viki w pokoju, ale jakos nie mam inspiracji jak go urzadzic. Macie jakies fajne pomysly? Pochwalcie sie pokoikami swoich pociech :-)
Chcialabym zrobic taki "ksiezniczkowy" pokoj, ale boje sie, ze jak "przypadkiem" pojawi sie synek, to znowu bede musiala wszystko wyrzucac ;-) ;-)
 
BUBA takie tunele są frajdą dla dzieci.
Ja mojej Dominice to bym miała gdzie rozkładać,sam przedpokój ma 8m dł.
A pokój ma 25m2
 
My mamy puchatkowy pokoik dla Antosia ale nikt w nim nie mieszka:-) oprócz kurzu który sie co raz zbiera bo Antek spi jeszcze z nami w sypialni a bawi sie w salonie. Priscilla śmiało rób pokoik księżniczki:-) no chyba ze w najblizszym czasie juz planujecie drugiego bobaska
Jka narazie to nie mamy zbyt duzego mieszkania ale na wiosne ruzsamy z budowa domu, salon bedzie miał 36 m2 wiec bedziemy mogli sie ganiac po domu do woli:-)
 
reklama
nie moge sie doczekać, moze za rok juz bedziemy mieszkali w nowym domku:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry