reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubione zabawy naszych dzieci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
To tak jak moj mezulek chcial uszczesliwic Maksika kolejka w prezencie. Maks nie byla super extra za tm pomyslem ale moja maz barszo chcial :-D :-D no ale da sie przekonac ze Maks jest jeszcze maly i nie bawi go jeszcze takie prezenty.
 
reklama
u nas też Pola dostała kolejkę pod choinkę i frajdę miał tata:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
a obecnie królują: zabawki dla psiaków (ostatni lateksowe psiaki), odkurzacz:szok::szok::szok:, drewniane puzzle z misiami-ale jeszcze nie układa-żeby nie było- tylko gryzie i obraca w rączkach, nakładanie krążków na patyk:-):-):-)
 
A moja Dominika sobie ostatnio upatrzyła kasety vhs i się nimi bawi.
A jak leci w tle piosenka Ah śpij kochanie to śpiewa aaaa aaaa aaaa
A jak Kaczuchy lecą to kręci dupcią i się śmieje.
Zabawkami ostatnio nie chce sie bawić.
 
Przypomniałaś mi, że miałam napisać o niedzielnej audycji dla dzieci (chyba w radiu BIS, bo co tydzień jej szukam). Co niedzielę jej słuchamy.
Leci między 7 i 8 rano :)
Ależ się natańczymy i naśpiewamy.
Polecam, dla tych, co nie śpią o tej porze.
 
a moja mala jak tylko widzi schody to do nich wedruje i wspina sie na czworaka na sama gore ... dobrze ze w domu schodow nie mamy ...
 
tylko czekaj, aż gdzieś pójdziecie.

A ostatnio ulubiona zabawą Jagody jest wyrywanie krtani swojej mamusi. Już nie wiem co mam robić. Mówię, że nie wolno, że boli, oddaję ją tacie, albo zostawiam samą. A za jakiś czas wszystko od nowa. Do tej pory na "nie wolno" reagowała.

A poza tym całe popołudnie bawimy się w ganianego, przy czym, jeśli to tata ją goni to mi oboje warczą, charczą i straszą się i takie łaaa charczące robią. Dodatkowo Jagoda piszczy. W jedną stronę goni ktoś, a z powrotem goni Jagoda.
 
reklama
Idziu no to sie Kamilka z Frankiem do pary dobrali ;-) on tez namietnie trenuje schody.Najbardziej pasuja mu takie kinowe bo podswietlane.A no i na bobomigach sa takie schodki z gabki obszytej tkanina no i Frank co tydzien obowiazkowo musi je zaliczyc.Moze wyrosna nam jacys alpinisci ;-) :-D :-D :-D :-D
Joaska moze chce sie pozbyc konkurencji wokalnej,odkryla skad wydobywa sie dzwiek niewolno i chce go raz na zawsze wyeliminowac ;-)
Franek za to proboje wytrzymalosc mojego nosa.Tarmosi go niemilosiernie :wściekła/y:
A zapomnialam powiedziec ze ukochana zabawa ostatnio jest zabawa w tunel.Mama taki 4 metrowy tunel Ikeoski niebieski maly moze sie w nim bawic godzinamai.wccodzi,przechodzi z psami,bez,z zabawkami a na koncu tunelu stoi namiot a on niczym mrowka do kopca znosi i wynosi przez tunel te swoje gadzety :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry