reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubione zabawy naszych dzieci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ta, my też mamy małe mieszkanko 46,7 m kw. ale swoje (prawie, jak spłacimy za 20 lat kredyt;-) ). Jakoś się pomieścimy nawet w czwórkę:tak: .

A co do zabaw naszych pociech to Mateusz także lubi nietypowe zabawki, opakowania po kremikach, pudełeczka, akcesoria kuchenne-oczywiście te bezpieczne. A od kilku dni uwielbia oglądać albumy, uśmiecha się do osób na zdjęciach i wertuje "w te i wew te".
 
reklama
U nas Maja oststnio bardzo lubi siedziec przed automatem i dotykac paluszkiem miejsca gdzie sie kreca ubranka no i wszelkie samochody uwielbia sie nimi bawic jezdzi nimi po calym mieszkanku i robi to jak nalezy kolkami po podlodze bo wczeniej na dachu jezdzily :-D
 
Natalka tez jeździ samochodami po całym mieszkaniu ( 52m ale własne:-D) i nie tylko:-) a ostatnio wkłada wszytko na siebie, jak dorwie jakis sweterek czy spodnie, nie wazne co, to próbuje sobie na głowe włożyć:) Ostatnio włożyła sobie kamizelke kapturem na twarz i tak chodziła na czworaka po całej chałupie i oczywiście weszła w łóżeczko, a mamusia zamiast ratowac córcie to filmik kreciła :-D :tak: Ale ona nawet tego nie zauważyła, że walnęła i nawet nie zapłakała i poszła dalej :-D :tak::tak: :-D ;-) :-p:laugh2::ninja2::rofl2::rofl:
 
no prosze jaka Natalka spryciula :)
woloszki moja mala od dawna uwielbia patrzec na pracujaca pralke :) bardzo ciekawy widok ;-)

a u nas jako ze schodow brak to ulubiona zabawa stalo sie stawanie przed polkami michala i zwalanie jego zabawek i gier :)
 
idzia dziecko zawsze znajdzie sobie jakieś zajęcie.
Moja Dominika wczoraj prawie godzinę siedziała na podłodze i się bawiła pilotem.A później miałam do szukania baterii i znalazły się w kieszeni w sukience.
 
dobre pytanie margarett :)
michal sie denerwuje i krzyczy "kamiska - tak nie wolno"
ale najczesciej robimy to jak maly jest w przedszkolu a potem ja szybko sprzatam :)
 
i wcale mu sie nie dziwie ... nie dosc ze mala narozrabia to jeszcze moze mu cos zniszczyc a potem on musi to posprzatac :)
wiec jak tylko moze to zamyka swoj pokoj i bawi sie u malej lub w duzym pokoju ... cwaniaczek :)
 
reklama
Idzia u nas Maks jak widzi ze Maja sie zbliza do jego pokoju to odrazu wrzeszczy ze mam ja wziasc. A najczesciej to skubaniec zamyka drzwi.
M mama mowila ze ja tak sao robilam mlodszemu bratu i tata sie wkurzyl i sciagnal drzwi i nie bylo juz problemu.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry