reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Umiejętności naszych pociech :)

Beti super, fajnie maluchy gadają jak by całe historie opowiadały tylko w innym języchu ale modelują głos w rytm normalnej mowy, cudną miałaś tą pobudkę:-)
 
reklama
Beti, sporo mówi Fiolcia. U nas króluje słowo bam. :-) Wczoraj rano mówiłam małej, że nie może się wychylać z łóżka, bo spadnie, zrobi bam. Dziś się wychyliła i sama powiedziała bam, bam. Zauważyłam, że chętniej powtarza słowa po synku.
 
Widzę, że Wasze dzieciaczki bardzo się rozgadały-fajnie:-) A u nas czasem mama, czasem jakieś sylaby, generalnie praktycznie nic...:eek: Ale głosikiem modeluje i sporo "po swojemu" gada
 
Wszystkim zdolnym dzieciom gratulujemy

A Zuzia od 4 dni przekłada sobie kulki w Muli.Fajnie to wygląda jak tymi małymi paluszkami delikatnie prezkłada kulkę po kulce:)
 
Bartosz zatem startuje o drugie miejsce wśrod styczniowych maluszków w chodzeniu, bo Ala od Sel już ma złoty medal ;) Gratulacje!
 
reklama
bardzo dziekujemy :)

tutaj moja Łażewska ;p ( nazwisko zobowiazuje :) )

[video=youtube;N4flcLwPEaA]http://www.youtube.com/watch?v=N4flcLwPEaA[/video]
 
Do góry