reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Umowa o pracę.

Dziękuję dziewczyby za odpowiedzi.
Praca jest w sklepie spożywczym. Dziewczyby pracujące tam mówią że miesięcznie zarabiają około 2 tys netto.
Poszłam tam bo już nie mogłam znieść siedzenia w domu i rozpamiętywania tragicznych dla mnie zdarzeń.
Od czerwca mam wrócić do swojej pracy, ale siedząc w domu do czerwca bym oszalała.

Chociaż teraz się zastanawiam nad tą pracą...

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję dziewczyby za odpowiedzi.
Praca jest w sklepie spożywczym. Dziewczyby pracujące tam mówią że miesięcznie zarabiają około 2 tys netto.
Poszłam tam bo już nie mogłam znieść siedzenia w domu i rozpamiętywania tragicznych dla mnie zdarzeń.
Od czerwca mam wrócić do swojej pracy, ale siedząc w domu do czerwca bym oszalała.

Chociaż teraz się zastanawiam nad tą pracą...

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
No to jak 2000tys zarabiają to czemu masz na umowie 700zl...
 
No to jak 2000tys zarabiają to czemu masz na umowie 700zl...
Bo 1300 zł to jest 5 % od utargu + 700 zł podstawy = 2 tys.

Jutro pojadę do Zus i zapytam, chyba tak będzie najłatwiej.

Dziękuję wszystkim za odp.
Pozdrawiam.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to masz na umowie 2 tys czy ile bo juz sie pogubilam?
Nie wiem gdzie się zgubiłaś. W pierwszym poście pisałam że na umowie mam 700 zł + 5 % utargu.

A w drugim poście wytłumaczyłam że 700 zł + 1300 zł ( czyli procent od utargu ) = 2000 zł wypłaty.



Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale zapis na umowie jest 700 zł + 5 procent od utargu.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wydaje mi się, że będziesz dostawała na L4 ciążowym 100% średniej wypłaty z ostatnich 12 miesięcy (jak pracujesz krócej to z tylu miesięcy ile pracujesz). Umowa umową, ale L4 i macierzyńskie są naliczane od wypłat od których odprowadzana jest składka.
 
Do góry